Hot.lt logo Hot.lt meniu
karščiausios IT naujienos
pasirink skiltį  
-atnaujinta 2000 12 10-
 
Turinys
Laimėk prizą!
El.prekyba
Įdomybės Internete
Atsiliepimai
Prenumeruokitės!
Klausk-atsakys!
Keiskimės nuorodomis!
Anekdotai
WWW
Menas:
Ars Novus, meno galerija
Žiniasklaida:
Populiarios TV laidos
Žiniu Radijas, tiesiogine transliacija
Meilės oazė:
Sekso reikmenų parduotuvė
Laisvalaikis:
Akvariumai, fauna, flora
Šachmatai - el.paštu
Įdarbinimas:
Preilė: darbuotojų paieška
.
Karšta
Simonas Magas
Ofitai, garbinę gyvates
Jurgita Cinkienė. Eilės
Vampyrai astrologijoje
Kitas rakursas
Varno klyksmas
Kur renkasi raganos?
Romano vertimas
Holografinis katinas
NSO sukurė žmogus?
Arnoldas regėjo meteorus?
ascension art
Neįminta mįslė
Kertant Saharą
Gyvieji barometrai
Seksas ir raketos
Esė apie dzūkus
Elektroninė vyriausybė
Templieriai (2d.): U.Eco
Pederastai dulkina tautą
Profesorius kiborgas
Pliuristinės kosmologijos
Čilės čupakabros
Žmogus kilo Afrikoje
Vytauto Didžiojo mįslė
Žmogaus išsilaisvinimas
Marija Magdalietė
Poetas Jim Morrison
Daug naudingų resursų
Slėpiningieji Edeno sodai
Kita gnostikų Ieva
Lietuvos istorijos resursai
DALIA, fantastinis apsakymas
Kibersekso pamokos
Kompiuterių revoliucija?
Hitleris: gyvas ar miręs?
Fū naikintuvai
Šis tas apie balsą
Seni kompiuteriai
Lietuvių išeivija Internete
Coca kramtymo simbolika
Mankurtas: be ateities
Interneto pabaiga
E-bylos
Alegorija "Kutai"
Verta:
.
.
 
 
 
Karščiausia žinia
HOT.LT pripažintas "Metų leidiniu" IT srityje! HOT.LT pirmoji paėmė išskirtinį interviu iš "Metų žurnalisto"! Antrasis interviu - su "Verslo žinių" žurnaliste Egle Sperauskaite. O dabar ir siūlome HOT.LT interviu su Linu Pečiūra.
Pagrindinis puslapis | VISOS naujausios NAUJIENOS
Kompiuterinių žaidimų naujienos, 2000.11.25

   
 • "Eidos Interactive" pateikė "Tomb Raider: Chronicles" demo versiją, iš kurios galima šiek tiek sužinoti apie šios poligoninės mergytės praeitį. Demo versijoje žaidimas ir prasideda, ir baigiasi "The Colosseum in Rome" žemėlapiu.
  Imkite ir pamėginkite!
   
 • Po ilgos pertraukos pasirodė nauja FAR failų tvarkyklės (pakeičiančios NC ir nepažeidžiančios autorinių teisių) 1.70 versija.
  Atsinaujinkite ir džiaukitės!
   
 • "Human Head Studios" pateikė žaidžiamą demonstracinę "Rune" žaidimo versiją "Linux" terpei.
  Imkite! (80 MB)
   
 • Žaidimų naujienų tęsinys - po naujo žaidimo pristatymo!

  Sheep, Empire Interactive Žaidimo pristatymas
  Keisčiausia šių dienų arkada: AVYS
  (Sheep, Empire Interactive)

  Reikalavimai: jokių ypatingų
  Paimkite ir išbandykite demonstracinę versiją

        Amžių tamsoje, kai dar nebuvo padėtas kertinis Egipto piramidžių akmuo, o dinozaurai dar tebuvo "brėžiniuose", Žemėje jau egzistavo aukščiausia gyvybės forma. Ir tai buvo ... AVYS! Jū civilizacija pabėgo į kosmosą, nes neištvėrė besikuriančių reptilijų kaimynystės, jos nesugebėjo užkirsti kelio ledynmečiams... O čia dar beždžionės pradėjo lipti iš medžių ir iš akmens tašyti akmeninius kirvukus. Na kiek galime kęsti!?
  Sheep, Empire Interactive Tad avys pasitraukė, tačiau visų giminaičių pasiimti nesugebėjo. Tos, kurios liko, pakliuvo į dvikojų vergiją, degradavo. Kai kurias tiesiog suvalgė, kitų odomis prisidengė klubus... Tačiau kažkiek liko ir žmonių veisiamos vėl išplito.
        Šimtmečiai prabėgo akimirksniu. Akmens amžių pakeitė graižtvinis šautuvas, o neapdirbtas odas - šilkas ir nailonas. Tačiau avys tebebuvo vergijoje nuolatos degraduodamos.

        Sako, kad avinais nelyja. Dar kaip lyja! Išėjusieji nepamiršo likusiųjų. Jie sugrįžo, - ir ta diena nebuvo džiaugsminga žmonijai. Mekenantys astronautai antigravitacinių laukų ir kitų įmantrių avinų minties išradimų pagalba grobti savo giminaičius. Tačiau tolimų beždžionių palikuonys neliko skolingi ir pradėjo "gelbėtojų" laivus numušinėti "žemė-raguočiai" tipo raketomis.
        Tada kitaplanečiai avinai pagrobė keletą palankiai nusitikusių žmonių ir "išplovę" jiems smegenis sugrąžino į žemę, kad padėtų išgelbėti likusias pavergtąsias avis. Ir patikėkite, nėra lengva iki laivo nuginti visą būrį degeneravusių "intelektualų". Tuo labiau, kad pasiklaiuti galite tik savo kimstančiu balsu, berniokišku pašvilpavimu bei ... necenzūriniais išsireiškimais, kurių, tiesa, jūsų prižiūrimieji taip ir neišgirs, nes jie pasigirsta šiapus ekrano.
        Nelengva misija. Tereikia prisiartinti prie kuio nors avių pulkelio, kai jos klaikiai mekendamos pasileidžia kas sau. Ir dar gerai būtų, kad visu būriu, - tai ne pasklinda kiekviena savo keliu. Ir negali ilgai kasyti sau pakaušio - laikas nenumaldomai tiksi ir misijai laiko lieka vis mažiau. Ir po kurio laiko tų kas sau nuklystančių "proto milžinų" pradedi neapkęsti kiekviena savo kūno ląstele.
  Sheep, Empire Interactive Tokia idėja, o realizacija gana paprasta. Paprastas be jokių įmantrybių dvimatis žemėlapis. Bandos ginimo kelyje yra daugybė kliūčių ir įvairiausių netikėtumų - nuo spygliuotos vielos užtvaros su aukšta įtampa iki minų laikų ir kulkosvaidžių. Būdų numarinti avį (įprastą ar dvikoję) daugybė ir pats aktas atliekamas tiesiog su sadistine patetika.

        Tačiau didelių grafinių stebuklų nerasite, nes žaidimas suprojektuotas daugeliui platformų. Senas geras 2D blizgantis visomis spalvomis. Vaizdas žiūrint iš viršaus. O kam tų įmantrybių ir reikia? Ne "hitas", bet žaisti galima! Ypač miestiečiams, avis temačiusius paveikslėliuose. Na o kaimietis pro jo petį pasižiūrėjęs iš tokių avių kvatotų pilvą susiėmęs... Kaip bebūtų, tai pats keisčiausias šių dienų žaidimas.
   
 • Pasirodė nauja populiarios videogreitintuvų greitinimo ir monitoriaus dažnio padidinimo programos "PowerStrip 3.0 Beta" versija, kuri dar geriau atiderinta darbui "Windows 2000" ir "Windows ME" terpėse.
  Pasigreitinkite!
   
 • Išgirdusi pagalbos šauksmą, Alisa nusprendžia sugrįžti į "Stebuklų šalį", tačiau ten randa visai supuvusią šalį. Kokia liga ją užpuolė? Alisa turi "pagydyti" ją! Tai jūs jai padėsite bandomojoje "American McGee`s Alice" žaidimo versijoje.
  Siurbkite! (tik 78 MB)
   
 • "Raven Software" jau pateikė pataisymus savo "Star Trek Voyager: Elite Forces" žaidimui (kuris pristatytas ankstesnėse HOT.LT žaidimų žiniose). Padaryti šie pataisymai: "mirties" bokšto klaida, po kurios komandos draugai pradėdavo pleškinti į žaidėją; neleidžia video intarpų pažeisti granatomis, pašalina žaidimo sulėtėjimą kai video intarpas nebuvo užbaigtas korektiškai.
  Pasitaisykite!
   
 • "BioWare" pateikė "Baldur`s Gate II: Shadows of Amn" žaidimo pataisymą dėl kai kurių vaizdo plokščių, personažų, garso, užkeikimų, tinkliniu žaidimu ir t.t.
  Imkite!
   
 • "Empire Interactive" pateikė žaidybinę "Battle of Britain" simuliatoriaus versiją, leidžiančią paskraidyti ir pakovoti 5-iais 2 pasaulinio karo lėktuvais.
  Sėkmingų skrydžių! (46 MB)
   
 • Pateiktas "Escape From Monkey Island" žaidimo 1.1 pataisymas daugybei klaidų.
  Užsikamšykite!
Ankstesnės kompiuterių žaidimų naujienos
2000.11.28 dienos
2000.11.19 dienos
2000.11.13 dienos
2000.11.06 dienos
2000.10.30 dienos
2000.10.23 dienos
2000.10.16 dienos
2000.10.01 dienos
2000.09.25 dienos
Dienos naujiena, 2000.12.09:
Pentagonas neleis sunaikinti 70 Žemės palydovų
Kovo mėnesį subankrutavusi "Iridium Satellite" kompanija, planavusi palydovinį ryšį visam pasauliui, pasirašė 3 mėnesių bandomojo laikotarpio sandorį su "Pentagonu". "Iridium" paslaugų vertė yra 3 mln. dolerių per mėnesį. Po kompanijos bankroto buvo kuriami projektai, kaip sunaikinti 70 Žemės palydovų, nes jie, palikti be priežiūros galėjo kelti pavojų. Neseniai vienas jų jau nuklydo nuo orbitos ir sudegė Žemės atmosferoje. Kita vertus, šia ryšio sistema aktyviai domisi tam tikri "sluoksniai", kurie turi reikiamas pinigų sumas. Pavyzdžiui, jūros gręžinių kompanijos, CNN žurnalistai, o dabar ir tam tikros vyriausybės struktūros.

satellites
Pastabos:
1. Kviečiame paskaityti apžvalgą apie virusų padėtį 2000-aisiais
2. Linux gerbėjo sukurtas virusas apsimeta "Shockwave Flash" filmuku.
3. Apie virusines apgaules skaitykite šioje žinutėje.

Skaitykite VISAS kitas karštas HOT.LT naujienas
Savaitės siurbimas, 2000.12.03: Cut N' Mix v1.0 [462k] W9x, nemokama
{iš tekstų sukurk meną} Rašytojas William S. Burrough savo rašiniuose naudojo "cut-up" techniką (apie tai galite paskaityti šiame puslapyje). "Suraikęs" savo rankraštį ir perdėliojęs dalis (bei žodžius), jis gaudavo visai kitą tekstą. Taip buvo parašyta daugelis jo romanų. Nors tai gali atrodyti kvaila, tačiau pabandę pamatysite, kad gaunate nuostabius rezultatus. Vietoje "žirklių" ir "klijų" darant tai rankomis, galite panaudoti šią programą, kuri gali "suplėšyti" iki keturių tekstinių failų ir iš jų padaryti vieną. Filtras riboja trumpų žodžių naudojimą.
Jos puslapis: www.esoteric-sensationalism.com
Savaitės svetainė, 2000.12.03: Paslaptingas mumijų pasaulis [Flash, RealPlayer]
"Discovery" skyrius skirtas "plačiajai" visuomenei. Išdėstomos 11 garsiausių mumijų istorijos panaudojant animaciją, audio komentarus, video ir muziką. Apie jas aiškinama keturiuose skyriuose: Atradimas, Ištyrimas, Padarymas ir Paklausymas. Trimatė kelionė po faraono kapą. Ne tik informatyvus, bet ir geras interaktyvios medijos pavyzdys.
Naršykite!
.

 

 
 
HOT.LT informacija  
Kviečiame visus prisidėti prie svetainės kūrimo! Rašykite el.paštu info@hot.lt Mes stengiamės Jums!  
 
Atskiri HOT skyriai  
Domeno vagystė  
Interneto romantikai  
Programinė įranga  
WebOn produktai el.komercijai  
 
Karštos WWW svetainės  
 
Informacija:  
Help On Web  
NSO ir mistika  
ONLINE.LT  
   
Portalai  
Banga  
Omnitel laikas  
 
Lietuviai:  
Lietuviai Atlantoje  
Klubas Litvania  
Globalusis tinklas  
Lithuanica svetainė!  
Pasaulio lietuvis  
Latvijos lietuvis  
Aklųjų biblioteka  
  Mirusieji - atminimui  
   
Aukcionai, prekyba:  
Aukcionai  
Aukcionai, pinigai  
Banknotai  
 
Spauda:  
Žinių radijas  
Būdas Žemaičių  
Lietuvos rytas  
Moteris, žurnalas  
Vartiklis, elraštis  
 
Interneto paslaugos:  
Elnet@  
Omnitel WAP serveris  
 
Kompiuteriai:  
Sonex kompiuteriai  
Baltic Amadeus  
 
Kultūra:  
Džiazo svetainė  
Lietuvos filharmonija  
Interaktyvi proza  
  Rasa, tautiniai šokiai  
Dailės muziejus  
Meno leidiniai  
Lietuvos vienuolynai  
Muziejai ir parkai  
Teatras  
Meno galerija  
Filosofija  
Mitologija  
Literatūra  
  Poezija  
  Fantastika  
  Biblijos puslapiai  
   
Mistika:  
Kabala  
Fuko švytuoklė  
5 medžiai  
Masakh  
   
Darbo sauga  
Sabelija  
 
Pramogos:  
Sporto puslapis  
PAULIAUS puslapis  
DARTS sporto puslapis  
   
   
© HOT.LT 2000.
Draudžiama be leidimo naudoti bet kurią šios svetainės dalį.
'Intelligent' design.