Hot.lt logo Hot.lt meniu
karščiausios IT naujienos
pasirink skiltį  
-atnaujinta 2000 11 25-
 
Turinys
Laimėk prizą!
El.prekyba
Įdomybės Internete
Atsiliepimai
Prenumeruokitės!
Klausk-atsakys!
Keiskimės nuorodomis!
Anekdotai
WWW
Menas:
Ars Novus, meno galerija
Žiniasklaida:
Populiarios TV laidos
Žiniu Radijas, tiesiogine transliacija
Meilės oazė:
Sekso reikmenų parduotuvė
Laisvalaikis:
Akvariumai, fauna, flora
Šachmatai - el.paštu
Įdarbinimas:
Preilė: darbuotojų paieška
.
Karšta
Simonas Magas
Ofitai, garbinę gyvates
Jurgita Cinkienė. Eilės
Vampyrai astrologijoje
Kitas rakursas
Varno klyksmas
Kur renkasi raganos?
Romano vertimas
Holografinis katinas
NSO sukurė žmogus?
Arnoldas regėjo meteorus?
ascension art
Neįminta mįslė
Kertant Saharą
Gyvieji barometrai
Seksas ir raketos
Esė apie dzūkus
Elektroninė vyriausybė
Templieriai (2d.): U.Eco
Pederastai dulkina tautą
Profesorius kiborgas
Pliuristinės kosmologijos
Čilės čupakabros
Žmogus kilo Afrikoje
Vytauto Didžiojo mįslė
Žmogaus išsilaisvinimas
Marija Magdalietė
Poetas Jim Morrison
Daug naudingų resursų
Slėpiningieji Edeno sodai
Kita gnostikų Ieva
Lietuvos istorijos resursai
DALIA, fantastinis apsakymas
Kibersekso pamokos
Kompiuterių revoliucija?
Hitleris: gyvas ar miręs?
Fū naikintuvai
Šis tas apie balsą
Seni kompiuteriai
Lietuvių išeivija Internete
Coca kramtymo simbolika
Mankurtas: be ateities
Interneto pabaiga
E-bylos
Alegorija "Kutai"
Verta:
.
 
 
 
Karščiausia žinia
HOT.LT pripažintas "Metų leidiniu" IT srityje! HOT.LT pirmoji paėmė išskirtinį interviu iš "Metų žurnalisto"! Antrasis interviu - su "Verslo žinių" žurnaliste Egle Sperauskaite. O dabar ir siūlome HOT.LT interviu su Linu Pečiūra.
Pagrindinis puslapis | VISOS naujausios NAUJIENOS
Kompiuterinių žaidimų naujienos, 2000.11.25

   
 • "Microsoft" pateikė "Crimson Skies" žaidimo 1.02 pataisymą, kuriame pataisyta ar paildyta:
  stabilesnis grupinis žaidimas ir jame uždrausti nesąžiningi metodai;
  sumažinta atsisiuntimo failo apimtis;
  pagreitintas lygio pakroviamas;
  pagreitintas žaidimas žaidėjui "apipaišant" lėktuvą.
  Pasitaisykite!
   
 • Pateiktas naujas "Half-Life" žaidimo "Front Line Force" papildymas. Dalyviams reikia pasiskirstyti į dvi komandas – puolančius ir besiginančius. Ir ginti daug svarbių taškų.
  Pasipildykite!
   
 • Pateikti naujos "Voodoo 4/5" videogreitintuvų su AGP ir PCI magistralėmis tvarkyklės pagaliau veikiančios ir su "DirectX 8.0" standartu.
  Pasiimkite ir pasidžiaukite!
   
 • Pasirodė ir "GeForce" šeimos videogreitintuvų derinimo programos "nVidia GeForce XX" nauja 2.3 versija, kurioje išplėstos darbo "Windows 2000" terpėje galimybės.
  Atsinaujinkite!
   
 • Pasirodė "Doom Legacy" priešlaikinė (release candidate) 1.31 versija bandanti padaryti "dūmą" labiau šiuolaikišku. Ant antstatas virš originalaus "Doom" žaidimo papildantis SVGA skiriamąsias gebas, bi- ir tri-linijinę filtraciją, spalvinį trimatį apšvietimą, spalvinį rūką, galimybę pasukti galvą, šuolius, reljefines tekstūras it t.t. Bus palaikomos "OpenGL" ir "Glide" API sąsajos.
  Siurbkite ir pajuskite skirtumą!
   
 • Žaidimų naujienų tęsinys - po naujo žaidimo pristatymo!

  Title Star Trek Voyager: Elite Forces Žaidimo pristatymas
  Populiaraus filmo įtakoje.
  Žvaigždžių keliu - elitinės pajėgos
  (Star Trek Voyager: Elite Forces)

  Reikalavimai: Pentium 200, 64 MB RAM, SVGA

        Daugelis girdėjo, kad visi Vakaruose (bet ne mūsuose) visi kliedi apie kažin kokį super-serialą "Žvaigždžių kelias" (Star Trek). Naujasis "Raven Software" kompanijos"Star Trek Voyager: Elite Forces" žaidimas derina populiaraus filmo ir populiaraus "Quake 3:Arena" žaidimo savybes. Tuo jie skiriasi nuo kitų šio siužeto žaidimų, kurtie buvo arba nepaprastai prasti arba turintys nedaug žaidimo elementų.
        Siužetas - vyksmas milžiniškame "Voyager" kosmoso laive jau 20 tūkst. metų klajojančio galaktikos platybėmis. Laivo komanda labai marga - žmonės ir kiti humaniodai. Be jų visatoje pilna agresyvių būtybių. Pagrindinis veikėjas yra Monro, "Hazard Team", vietinės saugumo tarnybos, karininkas. Komandos tikslas - šalinti visas problemas - nuo remonto iki karinių veiksmų. Vienu jų ir prasideda žaidimas - kai Borgai pagrobia keletą įgulos narių ir kartu dingsta ir vienintelis ginklas, galintis juos paveikti. Toliau susišaudymo su kosmoso piratais laivas patiria pažeidimus ir, dar blogiau, papuola į kažkokią "ertmę", milžinišką kosminių laivų kapinyną. Kaip iš ten ištrūkti - ir yra šio žaidimo tikslas.
        Žaidimo struktūra kažkuo primena "Sėkmės karius" - kiekviena misija turi kelis lygius, kai be įprastų kovinių užduočių reikia atlikti ir taikias misijas. Be būrio narių dažnaiusiai į pagalbą ateina ir pora kitų įgulos narių, kurių pagalba iškart pajuntama. Tarpusavio santykiai nėra labai draugiški - tad žaidimo kūrėjai pasistengė, kad siužeto esmę suvoktų ir individas nė karto nežiūrėjęs "Žvaigždžių kelio".
        Lygių dizainas tiesiog pritrenkia patrauklumu. Ypač "žiūrisi" "Voyager" vidus. O kadangi misija prasideda ne priešo teritorijoje, tad užtenka laiko pasivaikščioti po laivą ir jo pasigrožėti. Užduotys įvairios, gali pasikeisti vykdymo metu ir kai kuriose net geriau vengti sąveikos su priešais. Ginklai labai originalūs (kaip ir turėtų būti kosmose).
        Žaidimas turi ir grupinio žaidimo variantą, kuris savaip įdomus, nes dizainas ir tekstūros skiriasi nuo varianto "vienišiams". Vietoje dominuojančio vyksmo laive, čia išsiplečiama iki "laikinių Vakarų" arba ateities kosminių kompleksų. Greičiau paimkite ir tada žaisite, žaisite, užsižaisite!
   
  Jaučiantys nostalgiją senajam SM-4 tekstiniam "Žvaigždžių kelio" variantui, gali išbandyti "Wintrek" variantą, mažą 600 KB "Enterprise" valdymo emuliatorių "Windows" terpėje
   
 • Sukurtas dar vienas "Sony Playstation" emuliatorius, EpsxE. Išnaudodamas grafinių greitintuvų galimybes ir keisdamas skiriamąją gebą, jis leidžia įvertinti "konsolės" stebuklus. Kiti emuliatoriai yra Connectix Virtual Game Station ir Bleem!. Siurbkite kad ir visus!
  imki
  EpsxE
  arba Bleem!,
  o galConnectix Virtual Game Station
   
 • Ruošiamąsi parduoti vaizdo plokščių gamyklą Meksikoje daugelis suprato kaip 3dfx išėjimą iš vaizdų plokščių rinkos. Iš tikro, 3dfx ieško, kas jas gamintų pigiau. Kaip ten bebūtų, 3dfx aukso amžius jau pasibaigė ir rinka pasistūmėjo į "nVidia" pusę.
   
 • Lapkričio 13-ąją "EverQuest" svetainės įtakoje nutiko baisus dalykas, sukrėtęs žaidimų terpę. Nusižudė "Leza" už tai, kad paslaugų tiekėjas, "KanOkla", ją pašalino iš vartotojų sąrašo, nes tą patį registracijos vardą naudojo ir kitas asmuo iš Phlakomos (kai "Leza" gyveno Kolorado valstijoje).
   
 • Codemasters pateikė savo naujųjų (be kelių) lenktynių, "Insane", demonstracinę versiją. Joje leidžiama išbandyti kelias mašinas, kad įvertintumėte žaidimo realistiškumą. Yra tinklinis žaidimo režimas.
  Siurbkite ir lėkite! (27 MB)
   
 • Populiariausi žaidimai:
  1. DIABLO 2 - BLIZZARD
  2. THE SIMS - MAXIS
  3. C&C: RED ALERT 2 - WESTWOOD STUDIOS
  4. BARBIE PET RESCUE - MATTEL
  5. ROLLER COASTER TYCOON: LOOPY - HASBRO INTERACTIVE
  6. THE SIMS: LIVIN LARGE - MAXIS
  7. ROLLER COASTER TYCOON - HASBRO INTERACTIVE
  8. DELTA FORCE LAND WARRIOR - NOVALOGIC
  9. CONQUERORS F/AGE OF EMPIRE 2 - MICROSOFT
  10. WHO WANTS TO MILLIONAIRE 2 - DISNEY INTERACTIVE
  11. MS LINKS 2001 - MICROSOFT
  12. DEER HUNTER 4 - WIZARDWORKS
  13. BALDUR`S GATE 2: SHADOW AMN - INTERPLAY PRODUCTIONS
  14. SIM THEME PARK WORLD - MAXIS
  15. WHO WANTS TO BE MILLIONAIRE - DISNEY INTERACTIVE
  16. COMBAT FLIGHT SIM 2: WWII - MICROSOFT
  17. ESCAPE FROM MONKEY ISLAND - LUCASARTS ENTERTAINMENT
  18. TONKA DIG `N RIGS PLAYSET - HASBRO INTERACTIVE
  19. AGE OF EMPIRES II - MICROSOFT
  20. MADDEN NFL 2001 - ELECTRONIC ARTS
Ankstesnės kompiuterių žaidimų naujienos
2000.11.19 dienos
2000.11.13 dienos
2000.11.06 dienos
2000.10.30 dienos
2000.10.23 dienos
2000.10.16 dienos
2000.10.01 dienos
2000.09.25 dienos
Dienos naujiena, 2000.11.24:
JAV kariškiai galanda ginklus kibernetiniams mūšiams
     JAV armija gavo naują Prezidento užduotį - paruošti priemones kibernetinei atakai prieš galimus užpuolikus. Tokie antpuoliai apimtų paskirstytą servisų apgulimą, įpiršti žiaurius virusus ar "Trojos arklius" bei trikdyti priešininko kompiuterių darbą sukeliant elektromagnetinių dažnių interferenciją. JAV Erdvės pajėgų vadas regi tris "smūgio" priešui galimybes: branduolinės raketos, kibernetiniai metodai ir erdvės kontrolė. Kibernetinis mūšis vyktų skaitmeninių nuliukų ir vienutukų fronte. Jis prasidėtų gavus Gynybos sekretoriaus įsakymą.
     Informacinio karo strategija bus išdėstyta "OPLAN 3600" gynybos plane. Dar nėra paskirta šio plano pateikimo data. Rusija, Izraelis ir Kinija jau turi savo kovos priemonių arsenale informacinius ginklus. Internetas yra nenusakomas ir antpuolio galima sulaukti iš bet kur. Jis gali būti iniciuotas iš namo, esančio kitoje gatvės pusėje, bet vaizduoti, kad vyksta iš Kinijos. Ir tai pakankama rimta. Reikia mokėti ne tik gintis, bet ir pulti!
Pastabos:
1. Kviečiame paskaityti apžvalgą apie virusų padėtį 2000-aisiais
2. Apie naują „W32/BleBla@MM" virusą HOT.LT paskelbė žinutę šiame puslapyje.
3. Apie virusines apgaules skaitykite ankstesnėse žinutėse.

Skaitykite VISAS kitas karštas HOT.LT naujienas
Savaitės siurbimas, 2000.11.11: Naršyklės istorijos sukūrimas
History Book for IE5 [9k] W9x FREE
Ši miniatiūrinė programytė nuskaito visą informaciją iš IE "pamėgtų" puslapių (Favoroties) sąrašo ir sukuria HTML failą, kuriuo naudotis daug paprasčiau. Šiam tikslui nerasite paprastesnės (ir mažesnės) programos. Tik gaila. Kad ji neveikia NT ar Windows 2000 terpėse. Bet tikėkimės, kad ji tobulės. Jos puslapis: www.netlaputa.ne.jp/~mozart/soft/hist2html.html
Savaitės svetainė, 2000.11.11: Kiek yra informacijos?
Informacijos perteklius vargina? Šioje studijoje bandoma nustatyti, kiek informacijos kokiose laikmenose pagaminama. Kompiuteristai gali didžiuotis, kad daugiausia informacijos sukaupiama magnetinėse laikmenose. O kiek kitose - Internete, spaudoje, … telefonu ir paprastu paštu - sužinosite pasiskaitę.
.

 

 
 
HOT.LT informacija  
Kviečiame visus prisidėti prie svetainės kūrimo! Rašykite el.paštu info@hot.lt Mes stengiamės Jums!  
 
Atskiri HOT skyriai  
Domeno vagystė  
Interneto romantikai  
Programinė įranga  
WebOn produktai el.komercijai  
 
Karštos WWW svetainės  
 
Informacija:  
Help On Web  
NSO ir mistika  
ONLINE.LT  
   
Portalai  
Banga  
Omnitel laikas  
 
Lietuviai:  
Lietuviai Atlantoje  
Klubas Litvania  
Globalusis tinklas  
Lithuanica svetainė!  
Pasaulio lietuvis  
Latvijos lietuvis  
Aklųjų biblioteka  
  Mirusieji - atminimui  
   
Aukcionai, prekyba:  
Aukcionai  
Aukcionai, pinigai  
Banknotai  
 
Spauda:  
Žinių radijas  
Būdas Žemaičių  
Lietuvos rytas  
Moteris, žurnalas  
Vartiklis, elraštis  
 
Interneto paslaugos:  
Elnet@  
Omnitel WAP serveris  
 
Kompiuteriai:  
Sonex kompiuteriai  
Baltic Amadeus  
 
Kultūra:  
Džiazo svetainė  
Lietuvos filharmonija  
Interaktyvi proza  
  Rasa, tautiniai šokiai  
Dailės muziejus  
Meno leidiniai  
Lietuvos vienuolynai  
Muziejai ir parkai  
Teatras  
Meno galerija  
Filosofija  
Mitologija  
Literatūra  
  Poezija  
  Fantastika  
  Biblijos puslapiai  
   
Mistika:  
Kabala  
Fuko švytuoklė  
5 medžiai  
Masakh  
   
Darbo sauga  
Sabelija  
 
Pramogos:  
Sporto puslapis  
PAULIAUS puslapis  
DARTS sporto puslapis  
   
   
© HOT.LT 2000.
Draudžiama be leidimo naudoti bet kurią šios svetainės dalį.
'Intelligent' design.