Hot.lt logo Hot.lt meniu
karščiausios IT naujienos
pasirink skiltį  
-atnaujinta 2000 11 19-
 
Turinys
Laimėk prizą!
El.prekyba
Įdomybės Internete
Atsiliepimai
Prenumeruokitės!
Klausk-atsakys!
Keiskimės nuorodomis!
Anekdotai
WWW
Menas:
Ars Novus, meno galerija
Žiniasklaida:
Populiarios TV laidos
Žiniu Radijas, tiesiogine transliacija
Meilės oazė:
Sekso reikmenų parduotuvė
Laisvalaikis:
Akvariumai, fauna, flora
Šachmatai - el.paštu
Įdarbinimas:
Preilė: darbuotojų paieška
.
Karšta
Simonas Magas
Ofitai, garbinę gyvates
Jurgita Cinkienė. Eilės
Vampyrai astrologijoje
Kitas rakursas
Varno klyksmas
Kur renkasi raganos?
Romano vertimas
Holografinis katinas
NSO sukurė žmogus?
Arnoldas regėjo meteorus?
ascension art
Neįminta mįslė
Kertant Saharą
Gyvieji barometrai
Seksas ir raketos
Esė apie dzūkus
Elektroninė vyriausybė
Templieriai (2d.): U.Eco
Pederastai dulkina tautą
Profesorius kiborgas
Pliuristinės kosmologijos
Čilės čupakabros
Žmogus kilo Afrikoje
Vytauto Didžiojo mįslė
Žmogaus išsilaisvinimas
Marija Magdalietė
Poetas Jim Morrison
Daug naudingų resursų
Slėpiningieji Edeno sodai
Kita gnostikų Ieva
Lietuvos istorijos resursai
DALIA, fantastinis apsakymas
Kibersekso pamokos
Kompiuterių revoliucija?
Hitleris: gyvas ar miręs?
Fū naikintuvai
Šis tas apie balsą
Seni kompiuteriai
Lietuvių išeivija Internete
Coca kramtymo simbolika
Mankurtas: be ateities
Interneto pabaiga
E-bylos
Alegorija "Kutai"
Verta:
.
.
.
 
 
 
Karščiausia žinia
HOT.LT pripažintas "Metų leidiniu" IT srityje! HOT.LT pirmoji paėmė išskirtinį interviu iš "Metų žurnalisto"! Antrasis interviu - su "Verslo žinių" žurnaliste Egle Sperauskaite. O dabar ir siūlome HOT.LT interviu su Linu Pečiūra.
Pagrindinis puslapis | VISOS naujausios NAUJIENOS
Kompiuterinių žaidimų naujienos, 2000.11.19

   
 • "Minds Eye Productions" duoda "Sheep" žaidimo demonstracinę versiją. Žaidimo siužetas labia savitas – iš kosmoso atskrido avys, kurios užgrobė visą Saulės sistemą. Tik kovodamos užmiršo, ko jos čia atskrido. Reikia padėti joms grįžti namo.
  Paimkite ir išbandykite!
   
 • Pateikiama nauja "nVidia" lustų greitinimo "NVMax" programos 0.970 versija.
  Atsinaujinkite!
  Taip pat "nVidia" pateikė savo lustų programavimo priemonių rinkinį optimizuotą neseniai pasirodžiusiai "DirectX8" aplinkai. Atrodo, kompanija stengiasi įrodyti visam pasdauliui, kad ji yra "stačiausia".
  Daugiau apie tai
   
 • Še tau naujiena – "3dfx" nustoja gaminti vaizdo plokštes ir grįžta prie smulkesnių dalykų – lustų joms gamybos. Užsidarys ir plokščių gamykla Meksikoje.
   
 • "Raven Software" pateikia "Hexen II: The Beginning of the End" ir "Hexen II Mission Pack: Portal of Praevus" žaidimų pradinius tekstus. Atsisiųskite ir patvarkykite savo nuožiūra!
  Hexen II: The Beginning of the End
  Hexen II Mission Pack: Portal of Praevus
  Trumpas "Hexen 2" žaidimo aprašymas
      Tai "Heretic" ir "Hexen" tęsinys. Kiekvienoje iš šių žaidimų reikia įveikti po vieną raitelį, atsiradusį mūsų pasaulyje. Liko paskutinysis, kurį nugalėjus bus išgelbėtas pasaulis nuo Raitelio ir keturių jo tarnų - Maro, Bado, Karo ir Mirties. Tam reikia sunaikinti tuntus tamsos pagimdytų baidyklių.
      Žaidime pabandyta įvesti rolių elementų - galite žaisti kaip Asasinas, Kryžiuotis, Nekromanceris ar Paladinas, kurių kiekvienas turi savų ypatybių.
      Grafinis atvaizdavimas neblogas, viskas perteikta gotikiniu stiliumi, o trūkumas - pernelyg sudėtingos užduotys, kai reikia ypatingai ilgai ir nuobodžiai ieškoti kokio nors rakto. Šiaip - žaidimas labai neblogas.
   
 • Išleistas "Quake III: Arena" žaidimo "SmashQ3" papildymas paįvairinantis žaidimo eigą ir turintis 10 naujų lygių bei įdomius garso takelius.
  Paimkite ir ilsėkitės.
   
 • "Microsoft" išleido naują "DirectX" versiją, kurioje, kaip ir anksčiau, nenumatyta galimybė ją pašalinti – atseit, ji pakeičia "Windows" branduolį. Bet, jeui vis dėlto panorote ją pašalinti, tai passimkite tam skirtą progamą
  iš šio puslapio.
  Siurbkite DirectX 8.0 (25 MB)
   
 • Žaidimų naujienų tęsinys - po naujo žaidimo anonso!
  Title Emperor: Battle for Dune Žaidimo anonsas
  Stategijos žanras. Senos nostalgijos naujoji reinkarnacija:
  Kova dėl kopų (Emperor: Battle for Dune)

  Reikalavimai: Pentium II, 233 MHz, 64 MB RAM, 3D greitintuvas

        Prieš 8 metus pasirodė žaidimas pakeitęs supratimą apie kompiuterinį žaidimą. Tai buvo " Dune 2: The Battle for Arrakis", kuris buvo realaus laiko strateginis žaidimas. Jame kovėtės tolimoje "Dune" smėlio planetoje, tik kurioje tebuvo "spaiso" materijos, užtikrinančios tarpžvaigždinius skrydžius. Tad, kas valdė planetą, tas valdė ir Imperiją. Už viešpatavimą planetoje kovėsi trys "namai" - garbingieji Atrdai, žiaurieji Charkonenai ir niekšai Ordosai.
        Neseniai pasirodžiusį atkurto žaidimo "Dune 2000" variantą žaidėjai sutiko džiaugsmo šūksniais. Tai paskatino "Westwood Studios" kurti žaidimo tęsinį, kuris po 2 metų kūrimo turi netrukus pasirodyti. Jame vėl į kovą pakils Laisvieji, sproginės Charkonenų devastorai ir naktyje šliauš Ordosų sabotažininkai. Tačiau už tų trijų milžinų regėsime filosofiją ir estetiką.
        Kiekviename name yra po penkias skirtingų sugebėjimų šeimas. Jos nebūtinai veikia kartu, tačiau diplomatinja galite jas įtraukti į sąjungas. Kai kurie atlikti veiksmai suteiks papildomas galimybes - taip, užsitikrinę Laisvųjų pasitikėjimą galėsite statyti jų bazę ir lavinti jų būrius. Sąjunga su imperatoriškuoju Sardukaru leis pasinaudoti jo "elitiniais" kariais, mokančiais mirtinai smogti durklu.
        Galima pasinaudoti ir stambiųjų korporacijų galimybėmis, pvz., nusipirkti hologramų projektorių, leidžianti kurti savo arba priešininko karių ar technikos "iliuzijas". Tai leidžia prie priešininko bazės sukurti charvasterio iliuziją ir stebėti, kas joje vyksta. Galimybių yra ir daugiau.
        Atridai turi garsiuosius garsinius tankus ir nematomą ginkluotę bei moka iškviesti smėlio kirminus. Jų "Minotaurus" yra judri artilerijos platforma - savotiška gynybinė patranka. Lengvesnė "Mongoose" leidžia šaudyti bet kuria kryptimi. Yra galingesni įprasto Nešėjo variantai, leidžiantys iš mūšio lauko paimti bet kokią ginkluotę (taip pat ir priešininko).
        Charkonenų devasteriai ir toliau lieka žaidimo puošmena. Jie dar naudingesni ir pavojingesni. Šios trikojės mašinos ne tik turi galingus ginklus, bet ir priešlėktuvinę gynybą. Taip pat naudojami ugniasvaidžiai bei "Ink Vine" katapulta, gebanti svaidyti nuodingų dujų konteinerius, kurie ne tik nužudo pėstininkus, bet ir kuriam laikui užkrečia vietovę. Tačiau "klasiškas" jų ginklas yra "Buzzsaw", galintis ne tik naikinti pėstininkus, bet ir anuliuoti "spaiso" telkinius.
        Ordosai turi jėgos lauko ginamus karius, bet lėtai atgaunančius jėgas. Jų judri "Cobra Gun" artilerija turi būti išskleista kovai. "APC Hovercraft" bei "Laser Tank" sklendžia ant oro pagalvės ir gali skrieti virš smėlio kopų bei dulkių telkinių. "Dust Scout" įsirausia į smėlį ir laukia prisiartinančio priešo. Iš ankstesnės versijos išliko ne tik sabotažininkai, bet ir dar baisesni deviatoriai. Šis tankas leidžia trumpam laikui perimti priešininkų ginkluotės valdymą.
        Kiekvienas "namas" turi po pastatą, kuriame gaminamas jų superginklas (pavyzdžiui, Charkonenai turi "Death's Head" raketą). Galimybių daug, laiko žaisti dar daugiau. Laukite pasirodant ir mėgaukitės!
   
   
 • Pasirodė nauja "Half-Life" žaidimo "Firearms" papildymo 2.4 versija, turinti naujus žaidėjų modelius bei optimizuotas žaidimas.
  Nusiurbkite!
   
 • Pasirodė "Unreal Fortress", modifikuoto "Unreal Tournamen" žaidimo, bandomoji versija.
  Pasirinkite norimą "veidrodį" atsiuntimui ir žaiskite!
   
 • "Creative" pateikė atnaujintas tvarkykles "Windows" 95/98, NT 4.0 terpėms saviesiems videogreitintuvams "nVidia" lusto pagrindu.
  Atsinaujinkite!
   
 • Pateikta nauja "Quake III: Arena" papildymo "RTS Quake" 1.1 versija, kurioje pataisytos klaidos bei suderintas žaidimo scenarijus.
  Siurbkite!
   
 • "Creative" pateikė "Windows ME" tvarkykles savo naujaisiai "Creative Sound Blaster Live!" garso plokštei.
  Pasiimkite!
   
 • Perkamiausių žaidimų dešimtukas:
  1. Red Alert 2
  2. Combat Flight Simulator 2
  3. The Sims
  4. The Sims Livin Large Expansion
  5. Age Of Empires II: Conquerors
  6. Roller Coaster Tycoon
  7. Loopy Landscapes
  8. Age Of Empires II
  9. Diablo 2
  10.Baldur`s Gate 2
Ankstesnės kompiuterių žaidimų naujienos
2000.11.13 dienos
2000.11.06 dienos
2000.10.30 dienos
2000.10.23 dienos
2000.10.16 dienos
2000.10.01 dienos
2000.09.25 dienos
Dienos naujiena, 2000.11.18:
Visapusiška antivirusinė apsauga "Lotus Notes" terpei
"Trend Micro" kompanija kurianti antivirusines sistemas Interneto "vartams" (gateway) pradėjo pardavinėti "TESS for Lotus Notes" paketą, skirtą darbo vietų, failų serverių, Interneto vartų apsaugai. Jis sudarytas iš "ScanMail for Lotus Notes", "InterScan VirusWall", "ServerProtect", "OfficeScan" ir "Trend VCS" programų. Jos pašalina virusus iš "Lotus Notes" pašto, bendro naudojimo "Lotus" duomenų bazių - taip pat ir jų replikavimo metu. "InterScan VirusWall" tikrina visą SMTP, FTP ir HTTP protokolais perduodamą duomenų srautą, surasdamas atsisiunčiamus užkrėstus failus, kenkėjiškus "Java" bei "ActiveX" intarpus (applets). "ServerProtect" apsaugo įvairius failų serverius NT ir "Novell Netware" platformose. "OfficeScan Corporate Edition" vykdo centralizuotą virusų paiešką darbo vietose. "Trend VCS" skirta visų šių priemonių valdymui. Tad, jei naudojate "Lotus Notes" ir neturite šio 1500 dolerių kainuojančio rinkinio (25 vartotojams) - keliate grėsmę kitiems kompiuterių naudotojams visoje Lietuvoje!
Pastabos:
1. "Trend Micro" produktai pripažinti geriausiais savo klasėje - apie tai prieš pora dienų buvo atskira HOT.LT žinutė.
2. Kviečiame paskaityti apžvalgą apie virusų padėtį 2000-aisiais
3. Apie naujo "navidat" viruso gydymą HOT.LT paskelbė žinutę šiame puslapyje.
4. Apie virusines apgaules skaitykite ankstesnėse žinutėse.

Skaitykite VISAS kitas karštas HOT.LT naujienas
Savaitės siurbimas, 2000.11.11: Naršyklės istorijos sukūrimas
History Book for IE5 [9k] W9x FREE
Ši miniatiūrinė programytė nuskaito visą informaciją iš IE "pamėgtų" puslapių (Favoroties) sąrašo ir sukuria HTML failą, kuriuo naudotis daug paprasčiau. Šiam tikslui nerasite paprastesnės (ir mažesnės) programos. Tik gaila. Kad ji neveikia NT ar Windows 2000 terpėse. Bet tikėkimės, kad ji tobulės. Jos puslapis: www.netlaputa.ne.jp/~mozart/soft/hist2html.html
Savaitės svetainė, 2000.11.11: Kiek yra informacijos?
Informacijos perteklius vargina? Šioje studijoje bandoma nustatyti, kiek informacijos kokiose laikmenose pagaminama. Kompiuteristai gali didžiuotis, kad daugiausia informacijos sukaupiama magnetinėse laikmenose. O kiek kitose - Internete, spaudoje, … telefonu ir paprastu paštu - sužinosite pasiskaitę.
.

 

 
 
HOT.LT informacija  
Kviečiame visus prisidėti prie svetainės kūrimo! Rašykite el.paštu info@hot.lt Mes stengiamės Jums!  
 
Atskiri HOT skyriai  
Domeno vagystė  
Interneto romantikai  
Programinė įranga  
WebOn produktai el.komercijai  
 
Karštos WWW svetainės  
 
Informacija:  
Help On Web  
NSO ir mistika  
ONLINE.LT  
   
Portalai  
Banga  
Omnitel laikas  
 
Lietuviai:  
Lietuviai Atlantoje  
Klubas Litvania  
Globalusis tinklas  
Lithuanica svetainė!  
Pasaulio lietuvis  
Latvijos lietuvis  
Aklųjų biblioteka  
  Mirusieji - atminimui  
   
Aukcionai, prekyba:  
Aukcionai  
Aukcionai, pinigai  
Banknotai  
 
Spauda:  
Žinių radijas  
Būdas Žemaičių  
Lietuvos rytas  
Moteris, žurnalas  
Vartiklis, elraštis  
 
Interneto paslaugos:  
Elnet@  
Omnitel WAP serveris  
 
Kompiuteriai:  
Sonex kompiuteriai  
Baltic Amadeus  
 
Kultūra:  
Džiazo svetainė  
Lietuvos filharmonija  
Interaktyvi proza  
  Rasa, tautiniai šokiai  
Dailės muziejus  
Meno leidiniai  
Lietuvos vienuolynai  
Muziejai ir parkai  
Teatras  
Meno galerija  
Filosofija  
Mitologija  
Literatūra  
  Poezija  
  Fantastika  
  Biblijos puslapiai  
   
Mistika:  
Kabala  
Fuko švytuoklė  
5 medžiai  
Masakh  
   
Darbo sauga  
Sabelija  
 
Pramogos:  
Sporto puslapis  
PAULIAUS puslapis  
DARTS sporto puslapis  
   
   
© HOT.LT 2000.
Draudžiama be leidimo naudoti bet kurią šios svetainės dalį.
'Intelligent' design.