Atnaujinta 2000 10 23

Naujausia IT tema
Turinys
 
 Laimėk prizą!
 
 El.prekyba
 Įdomybės  Internete
 Atsiliepimai
 Prenumeruokitės!
 Klausk-atsakys!
 Keiskimės nuorodomis!
 Anekdotai
.
WWW svetainės
Menas:
 Ars Novus,  meno galerija
Žiniasklaida:
 Žiniu Radijas,  tiesiogine transliacija
Meilės oazė:
 Sekso reikmenų  parduotuvė
Laisvalaikis:
 Šachmatai -  el.paštu
Idarbinimas
 Preilė: darbuotojų  paieska
Karšti puslapiai
 Arnoldas regėjo  meteorus?
 ascension art
 Neįminta mįslė
 Kertant Saharą
 Romano vertimas
 Gyvieji barometrai
 Seksas ir raketos
 Esė apie dzūkus
 Vėžių paradas
 Apgavo pelikanai?
 Elektroninė  vyriausybė
 Templieriai (2d.): U.Eco
 Pederastai dulkina  tautą
 Profesorius kiborgas
 Kernavės festivalis
 Pliuristinės kosmologijos
 Čilės čupakabros
 Žmogus kilo Afrikoje
 Vytauto Didžiojo  mįslė
 Kokia Lietuvos  spauda?
 Žmogaus išsilaisvinimas
 Silicio slėnis  ar dykuma?
 Nag Hammadi atradimas
 Poetas Jim Morrison
 Daug naudingų resursų
 Slėpiningieji Edeno sodai
 Kita gnostikų Ieva
 Lietuvos istorijos  resursai
 DALIA, fantastinis apsakymas
 Kibersekso pamokos
 Aborigeno piešinys
 Mitai: kompiuterių  revoliucija

 Hitleris: gyvas ar miręs?
 Fū naikintuvai
 Šis tas apie balsą
 Seni kompiuteriai
 Tulli papirusas
 Link Veneros
 Kiber-mūšiai
 Atgyja vėjas
 Krištolinė  kaukolė
 Lietuvių išeivija  Internete
 Coca kramtymo  simbolika
 Evangelija pagal  Glebą
 Mankurtas: be  ateities
 Interneto pabaiga
 E-bylos
 Alegorija "Kutai"
 Interneto atvirukai
 Priedai lietuvių  kalbai  kompiuteriuose  įvesti
 Prognozės apie liūdną  žmonijos perspektyvą
Kompiuterinių žaidimų naujienos, 2000.10.23:

Archyvai: 2000 10 16 d. žaidimų naujienų rinkinukas

 • "Sierra Studios" pateikė penktąją "SWAT 3: Elite Edition" misiją, kurioje ligoninę užgrobė teroristai, o spec.dalinio kariams reikia išgelbėti įkaitus. Siurbkite! (19 MB)
  Prieš tai buvo pateikta misija, kuri vyksta Los Angeles požemiuose. Siurbkite ir ją!
  Taip pat pateikti ir "SWAT 3: Elite Edition" papildymai:
  Weapons Pack #1 - 3 nauji automatai
  Tracer - nauji spec.efektai;
  Hysteria - nauji spec.efektai;
  Female Officers #1 - nauji veikėjai;
  Female Tangos #1 - nauji veikėjai.
 • "Stuipid Invaders" kūrėja pateikė demonstracinę versiją originaliu palydimuoju tekstu "Give Stupid a Try" (Tepabando ir kvailys). Siurbkite! (100 MB)
 • "Digital Mayhem" pateikė " Virlual Pool 3" demonstracinę versiją. Atsisiųskite!
 • "DreamCatcher" pranešė apie lapkričio 3 d. pasirodysiantį nuotykių žaidimą "Odyssey: The Search for Ulysses", kuriame fantazijų pasaulyje reiks išpirkti praeities nusikaltimus. Tai didvyrių, dievų ir mitinių būtybių pasaulis. Trimačiame pasaulyje reikia spręsti neįprastas užduotis.
 • "Simon & Schuster" atideda naujojo "Star Trek Deep Space Nine: The Fallen" žaidimo pateikimą. Siekiama pagerinti žaidimą ir išgaudyti daugiau vabalų. Jis pasirodys lapkričio 13 d. - tuo par metu bus galima atsisiųsti ir demonstracinę versiją.
 • "Hasbro Interactive" sukūrė "Battleship. Battleship: Surface Thunder" tęsinį "Battleship: Surface Thunder", leisiantį vadovauti laivams skitinguose lygiuose. Klasikinio žaidimo fanams skirtas "Battleship" režimas, kuriama galima kautis su "gyvu" priešininku (tiek tame pačiame kompiuteryje, tiek tinkle).
 • "Human Head" pradėjo "Blair Witch Volume 2: The Legend of Coffin Rock" gamybą. CD pasirodys lapkričio 1 d. Tuo tarpu "Blair Witch Volume 3: The Elly Kedward Tale", kurią kuria "Ritual Entertainment", pasirodys tik lapkričio viduryje.
 • Naujo "Sacrifice" žaidimo, pasirodysiančio lapkričio 1 d. kūrėja pateikė naują žaidybinį video, pateikiamą Internete dviem variantais - didesnį ir mažesnį Paganykite akis
  Paganykite akis
 • "Eidos Interactive" "padėjo ant akių" "Hitman: Codename 47" žaidimo klipą. Šį žaidimą, dar jam nepasirodžius, visi žurnalai giria išsijuosę. Pasitikrinkite!
 • Paprastų žaidimų mėgėjai gavo nemokamą stalo teniso imitaciją, kuri naudoja "OpenGL" biblioteką ir yra labai išvaizdi. Puikūs šešėliai ir atspindžiai. Nepraleiskite progos!
 • Jeremy Statz sukūrė "Star Trek: Voyager-Elite Force" CTF lygį. Žemėlapis vadinamas "Spyglass", ir jį galima nusiurbti šiuo adresu
 • Pasirodė nauja "WickedGL" versija. Tai alternatyvioji tvarkyklė video greitintuvams su 3dfx Vodoo lustais. Nauja versija tinka ir TreadMarks, Hitman, BGII, Parsec, Crime Cities bei Snok, ištaiso SoF tekstūrų kompresiją, soF ir MDK2 apšvietimą. Taip pat pataisyta "balto ekrano pakraščių" klaida bei mažos skiriamosios gebos tekstūrų užkrovimo klaida dėl Serious Sam ir Q3A. Tekstūrų "kešas" dukart pagreitins "Quake III Arena" startą. Pasiimkite!
 • "The Bitmap Brothers" ruošia Z2, t.y. puikaus Z strateginio žaidimo Z tęsinį. Z mūšio valdymas, priešo sunaikinimas, jonitų gamyba labai skyrėsi nuo kitų strateginių žaidimų, kurie nors buvo ir pranašumai, bet pakišo koją sėkmei. Pasiskaitykite!
 • Ruošiamas "Black Isle" izometrinio vaidmenų žaidimo "Icewind Dale" papildymas pavadinimu "Heart of Winter". Pasiskaitykite!
 • "Westwood Studios" grįžta prie RTS žanro šaknų ir pateikia naujojo "Emperor: Battle for Dune" klipą. Žaidimas atitinka "Dune2" dėsnius, tik tampa trimačiu. Pasiimkite!
 • "Cauldron" naujasis "Battle Isle: The Andosia War" yra ekonomikos, strategijos ir taktinių mūšių derinys. Pasiskaitinėkite!
 • "Red Genesis" grupė pateikė " total conversion" versiją, vadinamą "Chemical Existence", žaidimui "Half-Life". Ji žaidėją iš įprasto slaptų laboratorijų komplekso perkelia į besivaržančių gaujų, piktavalių korporacijų ir mutantų pasaulį. Jis irgi skirtas atskiram žaidėjui ir turi 14 lygių. Juose sutinkama 10 naujų priešų, bet galima pasinaudoti nauju ginklu ir t.t.
 • "Interplay" pateikė du " Giants: Citizen Kabuto" klipus, kurie iš tikro yra žaidimo įrašas - tad iš jų puikiai galima suprasti, kas tai yra per žaidimas. Pasiimkite!
  Pasižiūrėkite!
 • Pateikta "Unreal Tournamen" papildymo "Tactical Ops" nauja 1.5 versija su keliais naujais ginklais bei ištaisytos kai kurios klaidos. Atsisiųskite!
 • Žaidimui " Aliens Vs. Predator" sukurtam pagal filmą "Svetimi" pateikti nauji papildomi lygiai "Azure and Bleak". Pasipildykite! (5,5 MB)
 • Pagaliau pateikta šiek tiek detalių apie "Kingdom Under Fire" žaidimą. Susipažinkite!
 • "id Software" pateikė pataisytą 1.25y beta versijos pataisymą "Quake III: Arena" žaidimui. Jame pataisomos projekto klaidos ir pakoreguota fizika. Pasitaisykite!
 • "Loki Games" pateikė "Soldier of Fortune Gold Edition", perkelto į "Linux" pataisymą. Imkite!

  Archyvai: 2000 10 16 d. žaidimų naujienų rinkinukas
  2000 10 01 d. žaidimų naujienų rinkinukas
  2000 09 25 d. žaidimų naujienų rinkinukas

 • Dienos naujiena, 2000.08.16:
  Prasidėjo žmonių medžioklės!
       Nuo pat pirmadienio Berlyne vyksta 24-ių dienų trukmės "RealityRun" šou, kuris priklauso "ekstremalios realybės" pasilinksminimų kategorijai. Kur mūsų "robinzonams" iki jo. Interneto naršytojai yra "medžiokliai" besistengiantys pagauti Berlyne besislapstantį 'bėglį". Tokių žaidimų galimybę dar prieš 30 m. numatė Robertas Šeklis apsakyme "Gyvenimo kaina", kuris tapo filmo "Rizikos kaina" pagrindu. Vėliau pasirodęs analogiško siužeto Styveno Kingo "Sprunkantis žmogus" romano garsiojoje ekranizacijoje suvaidino Arnoldas Švarcnegeris.
        Mažas skirtumas, "RealityRun" metu kol kas nereikia nužudyti bėglio. Tereikia jį sučiupti ir pasiimti apdovanojimą - 10 tūkst. dolerių. Jei jam pavyks išsisukti - pinigai atiteks slapstūnui, olandų treneris Rodžeris nugalėjęs konkurse 9 tūkst. pretendentų.
        Rodžeris pradėjo kišenėje turėdamas 2500 dolerių, kuris gali švaistyti kaip tik nori. Jis silpnai kalba vokiškai ir paskutinį sykį Berlyne buvo 1982-ais. Jam draudžiama naudotis bet kokiu transportu išskyrus dviratį, o viešbutyje ar kambaryje jam leidžiama būti tik kelias valandas.
        WWW svetainėje "medžiokliai" gali rasti kai kurių užuominų apie bėglį, kuris kasdien turi atlikti kai kurias svetainės lankytojų sugalvotas užduotis bei atsakyti į jų klausimus. Ant jo kūno pritaisytas mikrofonas į Internetą siunčia jo buvimo vietos garsus.
        Apdovanojimą gaus tas, kuris prisiartins prie Rodžerio ir sušuks savo vardą ir telefoną, kad jį išgirstų visi kiti žaidėjai ir organizatoriai. Kitų miestų gyventojai irgi gali laimėti, jei " ExtraMile" pasamdytiems sekliams perduos tikslią nuorodą.
        Kiti šou bus surengti kituose miestuose, kurie dabar varžosi dėl tokios teisės. Pirmauja Viena, Amsterdamas ir San-Francisko. Tačiau net ir sėkmingai gavę pinigus "bėgliai" nebus palikti ramybėje. Jie privalės dalyvauti finale įvyksiančiame 2001-ųjų rugpjūtį, kur juos visus vienu metu medžios Niujorko gatvėse. Finalinis prizas bus net 100 tūkst. dolerių.
  Savaitės patarimas, 2000.08.16:
  Prieigos prie Control Panel pagreitinimas
  “Control Panel” naudingas “Windows” komponentas. Kai kurias jos funkcijas, tikėtina, naudojate dažniau nei kitas (vieni, galbūt, spausdintuvų nustatymus, kiti ODBC ir t.t.). Šias funkcijas galima iškelti tiesiai į “Start” meniu – jas pasirinkę ir “nutempę” ant “Start mygtuko”. Kelias "Control Panel" funkcijas galite pasirinkti laikydami nuspaudę “Ctrl” klavišą.
  Savaitės siurbimas, 2000.08.16:
  Funkcinių klavišų tvarkyklė
  Pasaulyje siurbiamiausių programų trejetukas: 1. ICQ 2000a
  2. Webshots Desktop 1.3 (maždaug per pus mažiau)
  3. Scour Exchange 3.0 beta 4 (dar perpus mažiau)

  Tačiau mes siūlome:
  fKey Template Designer v2.00 [4.5M] W9x/2k US$25
  Gilioje senovėje DOS klestėjimo laikais visi mielai naudojosi funkciniais klavišais. Šalia kompiuterių net būdavo iškabinami lapai su jų veiksmų sąrašais. Kur jie pasidėjo? O ar žinote, kad su klaviatūra viskas padaroma daug greičiau nei pele? Atsisiųskite ir išbandykite!

  Savaitės svetainė, 2000.08.10:
  Informacinių mokslų dokumentai
  Europiečių tvarkoma nemokama maždaug 1000 dokumentų suindeksuota DB apie biblioteninkystę ir informacinius mokslus. Galima vykdyti paiešką arba naršyti kategorijas, kuriose dokumentai suskirstyti į grupes (pvz., Journal of Electronic Publishing). Nuorodos į dokumentus HTML arba PDF formatais. Apsilankykite!
  Naujausios IT naujienos. Turinys
  Prestižinė premija ir riterio titulas, 2000.08.17
  Agresyvus Olimpinio komiteto elgesys, 2000.08.17
  Ar išsilaikys "Novell" pozicijos?, 2000.08.17
  IBM kuria kvantinį kompiuterį, 2000.08.16
  Microsoft ruošia naujas e-verslo priemones, 2000.08.16
  "Compaq" šoka į "Linux" traukinį, 2000.08.16
  HP įrašančiųjų CD-RW paradas, 2000.08.16
  AMD tiekia 1,1 GHz procesorius, 2000.08.16
  Gudrus sprendimas su kabliuku, 2000.08.15
  NEC ieškos savo kelio, 2000.08.15
  Vaikų pornografijos ieškas, 2000.08.14
  Moterys išstumia vyrus, 2000.08.14
  Mobilusis e-verslas, 2000.08.13
  Vorų medžioklės pradžia?, 2000.08.14
  3D pakeisiantis Voratinklio vaizdą, 2000.08.14
  SETI yra pasaulio dydžio superkompiuteris, 2000.08.10
  Pasikalbėk su kompiuteriu, 2000.08.09
  Apstulbino jaunuolio atradimas, 2000.08.08
  Internetu gėjų olimpiada, 2000.08.08
  Internetui – raudonus žibintus, 2000.08.08
  Pentagonas verbuoja hakerius, 2000.07.31
  Holivudas dusina nuorodas, 2000.07.26

  Mus rodo:
  Interviu su HOT.LT administratoriumi buvo parodytas gegužės mėn. LTV laidoje @ETA
  Apie mus rašo:
  HOT.LT svetainė paminėta 2000.04.10 "L.ryto" "Kompiuterijos" skirsnyje "Internete sparčiai plinta naujienų tinklalapiai".
  "www.hot.lt" daugiausia dėmesio skiria kompiuterijos pasaulio naujienoms. Jų čia per dieną publikuojama po 2-3.

  Be HOT.LT straipsnelyje paminimos kitos naujienų svetainės:
  www.eureka.lt
  laikas.omnitel.net
  www.news.lt
  www.takas.lt
  www.delfi.lt (protestuojame prieš jų lankymą!)
  www,gerosnaujienos.lt
  www.labas.com/enews
  www.kompiuterija.lt
   

  Atskiri HOT skyriai

   
   Domeno vagystė
   
   Interneto  romantikai
   
   Programinė  įranga
   
   WebOn produktai  el.komercijai

   

  Verta aplankyti
  Karštos WWW svetainės
  Informacija:
   Help On Web
   NSO ir  mistika
  Lietuviai:
   Lietuviai Atlantoje
   Klubas Litvania
   Globalusis tinklas
   Lithuanica svetainė!
   Pasaulio lietuvis
   Latvijos lietuvis
   Aklųjų biblioteka
   Mirusieji -  atminimui
  Aukcionai, prekyba:
   Pirk.lt
   Aukcionai
   Aukcionai, pinigai
   Banknotai
  Spauda:
   Žinių radijas
   Būdas Žemaičių
   Lietuvos rytas
   Moteris, žurnalas
   Vartiklis, elraštis
  Interneto paslaugos:
   Elnet@
   Omnitel WAP serveris
  Kompiuteriai:
   Baltic  Amadeus
  Kultūra:
   Džiazo svetainė
   Lietuvos  filharmonija
   Interaktyvi proza
   Rasa, tautiniai šokiai
   Dailės muziejus
   Meno leidiniai
   Lietuvos vienuolynai
   Muziejai ir parkai
   Teatras
   Meno galerija
   Filosofija
   Mitologija
   Literatūra
   Poezija
   Fantastika
   Biblijos puslapiai

  Mistika:
   Kabala
   Fuko švytuoklė
   5 medžiai
   Masakh
  Pramogos:
   Sporto puslapis
   PAULIAUS puslapis
   DARTS sporto puslapis


  © HOT.LT 2000

   Draudžiama be leidimo naudoti bet kurią šios svetainės dalį.