Atnaujinta: 2000 m. vasario 6 d, sekmadienis ©2000, HOT.LT.
Draudžiama be leidimo naudoti bet kurią šios svetainės dalį.
 

!    
Laimėk prizą!
Atsiliepimai
Prenumeruokitės!
Klausk-atsakys!
Anekdotai
Pasikeiskime nuorodomis!
Akcija: "Stabdyk Delfi!"
 

Netrukus bus papildyta naujomis galimybėmis! Tereikia truputį palaukti!

 

Karšti WWW puslapiai

Lietuvių išeivija Internete
Coca kramtymo simbolika
Paslaptingi ledai
Elena
Evangelija pagal Glebą
Mankurtas: be ateities
Dirbtinis intelektas?
Interneto pabaiga
Tikras greitis
Psichoproduktologija
Seržantas šiluminėje trasoje
Šamanų ratu einant
E-bylos
Alegorija "Kutai"
Porfirijaus "Nimfų ola"
Hermetiškosios vizijos
Templierių kryžius

Jaunimo Kongresas
Pasaulio lietuvių jaunimo Kongresas
 

SKANDALAS 

Pagrindinis HOT puslapis
Atsiliepimai   Prenumerata   Orakulas   Juokai
 Šansas!: Laimėk prizą!
Pasikeiskime nuorodomis!

Ar tai vagystė viduryje .... lietuviškojo Interneto?

Atsiliepimų archyvas

Papildomai: Ankstesni atsiliepimai

Papildomai: Dar ankstesni atsiliepimai

Papildomai: Ir dar ankstesni atsiliepimai

Papildomai: Patys seniausi atsiliepimai

Edgaras Leichteris 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 22:10:50
Sarunai, maziausia ka galeciau pasakyti, kad A. Kirvaitis per mazai susipazines su Interneto reklamos rinka, taciau asmeniskumus i sali. Nesuprantu vieno - jei "Skaitmeninems komunikacijoms" Palubinsko islaikymas tiek daug kainavo - kodel nekele sios p roblemos anksciau ? Kodel net ir dabar kaip viena is susitaikymo salygu nurodo: "serveri priziures Delfi" ? Tas pats Dadashovas ir 5ci komanda mielai butu priglaude skanu kasneli, nekalbant apie pinigais aptekusius amerikiecius, kuriu
"High traffic" serveriu kainos svyruoja nuo 100 iki 200 Lt per menesi. Ar reikalavo "Skaitmenines komunikacijos" is Palubinsko susimoketi uz paslaugas ? Ar savo reikalavimus pateike rastu ? Juk TDD - tai ne Palubinskas - ji jau teisiskai isprususi ir zino, kad zodiniai susitarimai nieko neverti. Del skaiciu isputimo - IMHO jie buvo ispusti per spaudos konferencija, o A. Kirvaitis tuo tik siek tiek paspekuliavo.
Del pacios spaudos konferencijos - Delfi sustate eile salygu, kurios atrodo graziai, taciau vargu ar paveiks isizeidusi Palubinska - Delfi net dabar
naudoja nedideli santaza: "Matai Vladai, net visuomene galvoja, kad tu nieko is musu negausi, nepaisant to, kad mes pasielgem negraziai - taigi tarkimes". Beje, o apie PenTagOn'o atveji visai buvau uzmirses - konfliktas buvo labai panasus, tik Pentagon'as neturejo tiek lankytoju, todel gana greitai istaise situacija nusipirkes *.com adresa. Pabaigai: ar tikrai serverio adminas SAVALISKAI padare automatini peradresavima i delfi.lt ? Ir jei taip - kodel si "klaida" iki siol neistaisyta ?

Šarūnas Broga 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 21:23:14
P. Aldas Kirvaitis, matyt, nėra susipažinęs su Interneto paslaugų rinka ir kainomis bei jų istorija ir kaita. Pervertinti lankytojų skaičiaus, panaudojant banerių sistemų įkainius, neva atnešamas pajamas p. Aldas sugebėjo, o vat visą UAB "Skaitmeninės komunikacijos" paramą p. Palubinkso svetainei per 3,5 metų teįvertino tik 30-ia Lt už virtualų serverį bei netipiniu lankytojų srautu.
Manau, kad Jums būtų naudinga sužinoti, kokį paslaugų paketą visą šį laiką gaudavo p. Palubinsko svetainė. Prisiminkite, kad tik visai neseniai, gal prieš nepilnus metus virtualaus serverio išlaikymas kone visose IT kompanijose kainavo ~200 Lt. Jeigu jau taip smarkiai išpūtėte www.online.lt lankytojų skaičių (3000 per h), tai gal ryžtumėtės "primesti" kiek per mėnesį tai sudaro papildomų GB srauto? O kur visos programinės galimybės, pradedant detalia statistika bei daugiau nei 8,000 nuorodų nuolatiniu tikrinimu, back-up'ais ir t. t. ir pan.
Labai gaila, kad www.metasite.net nuoširdžiuose DELFI kompanijos ketinimuose užglaistyti šį konfliktą (nors galėtų į tai ramia širdimi nusispjauti, o gal net ir laimėti ne vieną bylą už šmeižtą bei melagingą informaciją) įžvelgia tik dar vieną konkurentą. Maža to, išvadina jį "cinišku sukčiumi".
Šarūnas Broga
DELFI WEB development department
WEB A-Z administrator

Aldas Kirvaitis 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 20:21:01
Ar skaitėte paskutinį p. Slušnio komentarą dėl Online.lt perėmimo skandalo?
Ponas Slušnys pasislėpė už retorikos sienos ir iš esmės nepasakė nieko naujo. Tai, kad p. Palubinsko nelaime kaip būdu įkąsti konkurentams naudojasi su "Delfi" konkuruojantys "Penkių kontinentų" veikėjai, anaiptol nepaverčia paties "Delfi" poelgio mažiau šlykščiu.
 
Visiškai juokingai bent kiek išmanančiam žmogui atrodo p. Slušnio pateikti online.lt serverio aptarnavimo kaštai. Virtualaus serverio išlaikymą daugelis IPT šiais laikais siūlo už 30 Lt/mėn. Suprantama, online.lt lankytojų srautas gerokai viršijo tipinio tinklapio lankomumą, tačiau p. Slušnio minimos sumos tikrai yra išpūstos (Žinia, niekas netrukdo remtis teoriniais įkainiais, kuriuos kiekviena kompanija nustato savo nuožiūra. Bet esmės tai nekeičia). Galiausiai, kodėl tariamai didžiulės paramai išleistos sumos prisimintos tik post factum?
Dėl konkurentų reklamos online.lt tinklapyje reikėjo susirūpinti tuomet, kai ta reklama pasirodė. Kažkodėl bene dvejus metus "Skaitmeninėms komunikacijoms" Idrako kompanijos baneriai netrukdė toliau remti Palubinsko projekto. Tuo, beje, ne kartą stebėjomės.
Aišku viena: "Delfi" pavogė ne srities vardą. "Delfi" pavogė milžinišką lankytojų srautą, per kelerius metus sukurtą vien p. Palubinsko pastangomis. Ar kas nors skaičiavo, kiek "Delfi" prireiktų išleisti pinigų reklamai ir rėmimui, kad jų svetainę imtų lankyti po 3000-4000 internautų per valandą? Online.lt pavertę savo "filialu", "Delfi" tai gavo nemokamai. Kiekvieną "laimėtą" vizitą prilyginę Interneto reklaminio banerio paspaudimui (clickthrough) ir įvertinsime jį vidutine rinkos kaina (100 Lt už 1000 reklamos banerio parodymų prie vidutinio 5% click-through rate - taigi apie 2 Lt už kiekvieną paspaudimą), nesunkiai įvertinsime "Delfi" turimą finansinę naudą: ~3500 lankytojų x 8 val. x 3 dienos x 2 Lt = 168000 Lt. (skaičiuojame tik darbo valandas, nes tada lankomumas didžiausias). Įspūdinga sumelė? Galbūt kiek išpūsta, tačiau mastelis realus, ir kasdien "pavogta" suma didėja.
Kaip tik todėl kalbėti vien apie domeno vagystę reiškia visiškai nesuvokti problemos esmės. Kainuoja ne domenas - kainuoja lankytojai.
Aišku ir tai, kad nepriklausomai nuo skandalo baigties jis pasitarnaus kaip neblogas PR įrankis tiek "Delfi", tiek ir "Penkiems kontinentams". Jeigu dar p. Slušnio atstovai spaudai pasikartotų lietuvių kalbos skyrybos taisykles, jų išsisukinėjimai skambėtų visai įtikinančiai.
Susumuoti? Prasti reikalai. Lietuviškas Internetas iš rūtų darželio virsta pamazgų duobe. Gaila, kad prie to jau dabar prisideda ir užsienio kapitalo įmonės. Tačiau randantis galimybėms iš Interneto uždirbti gerus pinigus, greta sąžiningų žaidėjų regėsime vis daugiau ciniškų sukčių.
Aldas Kirvaitis

Vygintas 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 15:27:15
Po DELFI spaudos konferencijos:
....
Manau, kad Delfi iš dalies pripažino savo klaidas, pasiūlė sąžiningas (fair) sąlygas, ir atsakomasis ėjimas turėtų būti Palubinsko.
Gal dabar ir paaiškės, kam labiau rūpi reikalas, o kam - tik gerklės plėšymas?..

Andrius 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 14:40:09
Neturit jus ka veikti.
Kvaileliai! Anti delfi logotipas
Eikit dirbti geriau ir maziau tevams ant uzpakalio sedekit!
Sedit susmirde prie savo kompu ir ora gadinat.

Andrius 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 14:33:41
ORE.LT = lievata
taip jiems ir reikia.
Gal kas nori priestarauti?
Kas pasakys, kad ten buvo galima resti kazka naudingo. MANO NUOMONE VISAS SIAS INTRIGAS REZGA PATS PALUBINSKAS, KURIS PASIRASINEJA KITU VARDAIS.
TEGYVUOJA DELFI!!!!!

nerjus 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 14:29:56
manau kad reiketu pridaryti online.lt. Situo vardu niekas neturetu naudotis. Del sventos ramybes Litnet galetu pripazinti online necenzuriniu zodziu ir isvis uzdrausti.

pranas (ne S) 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 13:59:46
man neidomu, kad palubinskas yra zioplys, o delfi plesrus. Kas geriau aptarnaus tam ir mokesiu, kur bus gerense info ten ir skaitysiu. jei labai mylite palubinska tai susiraskite jo puslapi kitu adresu. jei nekenciate delfi, tai neskaitykite. jum ka savu problema maza. dejau as ant tos isterijos. Va jum ir visa filosofija.
malonaus mazochizmo jum...

ore > sucks 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 13:47:04
Baikit cia visi kliedeti del to ore.lt -> patys refresh'a pasidare i www.delfi.lt ir sika dabar delfiams ant galvos.

adomas 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 13:30:42
Delfi ir kitiems
Puiku, valio !
Ponas Palubinskas buvo ishdurtas su ZHODINIU susitarimu, nes davbar reikia sutartis daryti.
che che che , o delfi apsukrus ponai,
ash stebiuosi, kaip gudriai ir OFICIALIAI teisingai
pasigavo vertinga domena

Jonas 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 13:27:38
Na ko kliedet apie kazkoki www.ore.lt, kuris yra Kaune? Eilinis bajeris, nezinia tik kam is to nauda? Ar paslaugu teikejui, pas kuri gulejo ta svetaine?

Kilpas 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 12:26:39
Dar viena staigmena man, kuria pateike "Didz. Gerb." Delfi kompanija. pabandykite surinkti www.ore.lt Taip ir vel kaip su Lietuva Internete portalu, Jus butinai pateksite i liudnai pagarsejusi Delfi portala. Kagi dar vienas puikus Internetinis zurnalas jaunimui tiesiog isnyko is "eterio". Ttikriausiai tokie nauji vejai kasdien ispus bent po viena lietuviska www adresa ir jame buvusia svetaine.

SPK 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 12:01:09
Delfi teigia, kad nuostoliai, patirti del sio skandalo yra nepalyginti didesni nei nauda, atnesta online.lt lankytoju. "Mes turesime isleisti daug pinigu, kad sugrazintume musu kompanijai gera varda" - Slusnys.

Ricardas 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 11:55:09
Manau, kad nors teisiskai www.online.lt adreso peremimas yra teisetas, taciau Delfi pasielge tikrai negarbingai. Is po nosies pasiimti visus online.lt lankytojus yra tiesiog nachaliska!

Rimantas 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 09:23:40
Pastaruoju metu Delfi ne karta skelbe nauju darbuotoju priemima. Idomu suzinoti, kaip jauciasi esami Delfio darbuotojai ir kokios garantijos laukia nauju, jei ju darbdaviai bet kada gali pasinaudoti kuria nors spragele darbo sutartyse (klausimas, tycia ar netycia atsiradusia tekste) ir apsimete nekaltais avineliais paprasciausiai vel "isdurti" juos, kaip padare tai su V.Palubinsku. Po to koks nors Pranas ar dar koks kitas dede gales "nuosirdziai" pasakoti, KAIP ILGAI jie derejosi su savo darbuotojais. ..

Cinikas 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 07:23:50
Ar ne vaikiški jums patiems atrodo tokie grasinimai: "až daugiau nežaisiu su tavo mašinyte ir su tavim nešnekėsiu, ir dar visiems pasakysiu, kad kelnes prisysiojai". Delfio spygavimais neišbaidysi, Šustauskas su savo megzta brigada irgi nepadės. Šitą įvykį reiktų priimt kaip karčią pamoką, tiek Litnetui, tiek ISP, tiek klientams ir padaryt išvadas kad tai per dažnai nesikartotų.

Gediminas Viluitis 2000 m. vasario 8 d., antradienis, 06:55:26
delfi@delfi.lt
delfi@delfi.lv
Delfi@delfi.ee
Siais adresais galite pareiksti savo nuomone apie DELFI
Jeigu online.lt nebus sugrazinta Palubinskui, pradesime Microlinko, Skaitmeniniu Komunikaciju ir kt. darbuotoju asmeniniu faktu publikacija....

arturas 2000 m. vasario 7 d., pirmadienis, 23:08:27
Jurgai Eivaitėi,
UAB DELFI marketingo vadovėi
Uzsiregistruokit ,nes net jums ir vieta
http://www.btv.lt/banga/zulik/zulik.htm
nemokamai ......o jei ka apmokesim
iki DE(bi)L(ai).FI

arturas 2000 m. vasario 7 d., pirmadienis, 22:18:26
p Palubinskai ,o galejo buti ir ...skaityk naivuoli zemiau ...taip..............Isdure :(
Pagarba, Jurgai
UAB DELFI marketingo vadovėi
nepatenkintuju pricipas
1 nepatenkintas atnesa 32 nepatenkintus potencialius pirkejus, o teigiamai nusiteikias pilietis savo teigiamas emocijas perduoda tik 8
Sutaupete ydomu kiek ir ar ta suma kuria butumet sumokeje vardan ramybes nelendant i tuos teisines peripetijas ,neatrodys juokinga jeigu ishtikruju isisiubuos ta planuojama akcija anti DELFI
Jeigu apsisikote tai bent subine nusivalytumet,,,,popieriaus reikia? turit sutartis ju verte jus jau parodet..(gerai pasakiau kaip koks poetas
Arturas fon dejau ant DelFi dideli ir skersa
50-metis Marcelo Siero penktadienį tapo milijonieriumi, pardavęs domeno vardą Loans.com, kurį 1994-aisiais užregistravo už dyką.
Už gautus pinigus jis ketina sukurti "inkubatorių", kuris pavers jo su internetu susijusio verslo idėjas tikrove. "Tai yra pirmoji mano finansinė sėkmė", teigė naujasis milijonierius. "Pagalvokite apie visas intelektualias idėjas, kurias kuriate metų metus, o štai dabar Jūs uždirbate didelius pinigus už kelias raides. Tai kažkiek ironiška".
3 milijonai dolerių už Loans.com yra trečioji pagal dydį pinigų suma, sumokėta už domeno vardą. Už domeno vardą Business.com buvo sumokėta 7,5 mln. dolerių, o už Altavista.com - 3,3 mln. dolerių.
Pirkėjas, kurio vardas neskelbiamas, buvo vienas iš kelių pretendetų įsigyti šį domeno vardą, kuris buvo parduodamas interneto aukcione GreatDomains.com.
Konkurencija dėl lengvai įsimenamų domeno vardų ypač išaugo, vis daugiau kompanijų "įsikuriant" internete. "Jei Jums pavyksta įsigyti lengvai įsimena domeno vardą, aiškiai apibrėžiantį Jūsų teritoriją, ilgainiui Jūs sutaupysite daug pinigų, reklamuodami savo prekės ženklą", teigė vienas aukciono GreatDomains.com atstovų.
M. Siero 1994-aisiais užregistravo ir Houses.com, Lawoffices.com, Artists.com bei Romance.com domeno vardus, kurie jam iki šiol priklauso.

nepasiskelbsiu 2000 m. vasario 7 d., pirmadienis, 21:32:24
Mano manymu Delfi yra shikniai (kaip ir visi estai), bet Vladas Palubinskas irgi ne sventas. Juk ne jis uz domeina mokejo. Su Pen.Tag.On atveju jau buvo kiek kitaip, juk buvo galima susitarti...

arturas 2000 m. vasario 7 d., pirmadienis, 21:17:41
Na nieko nepadarysi
DELFI   G A I D Z I A I !!!!!!!!!!!

Roma 2000 m. vasario 7 d., pirmadienis, 20:14:10
TIKRA VAGYSTĖ, BE JOKIŲ SKRUPULŲ.

Justinas 2000 m. vasario 7 d., pirmadienis, 19:54:11
Sveiki,
Mano nuomone, DELFI pasielge labai negraziai. Ir visai nesvarbu, kad jie nusipirko "Skait. komunikacijas", nes V. Palubinskas ten idejo _labai daug darbo. O darbas yra daug didesne vertybe uzh niekinga domeno mokesti. Teisiskai jam bus sunku, bet tokius " konkurentus", kaip DELFI labai reiketu pamokyti. O ju tinklalapyje nesilankysiu ir ju paslaugomis nesinaudosiu. Ish principo arba ish tikejimo, kad verslas irgi gali buti doras.
Justinas Z.

TDD adminas ;) 2000 m. vasario 7 d., pirmadienis, 19:24:22
Tdd jums duoda nemokama Dialup
Login: ra575
Password: Acxg4sIQ
... rytoj bus dar
jei online.lt negriz pas Palubinska, tai kasdien mesiu po viena ;)

Cinikas 2000 m. vasario 7 d., pirmadienis, 17:14:37
Ar ponai visi rankose turite sutartis dėl Jūsų domenų registravimo? Pasirūpinkite, kad nereiktų savęs kaip p.Palubinsko gailėtis, kai Delfis sekantį lietuvišką ISP suvalgys.
Smerkdamas Delfio naudojamus jėgos metodus, norėčiau išgirsti skaičius: kiek p.Palubinskui siūlė Delfis ir kiek pats p.Palubinskas paprašė, kad buvo pasiūstas ... Manyčiau tai nebuvo netikėta, ir reikėjo tam pasiruošti. Norim į Europą biznio daryt, ir nėr ko rėkt, kad ee.uropiečiai išdūrė. Dar ne kartą išdurs.
Teisiniai dalykai - Delfio pusėje, pinigai irgi, taigi siūlau prisiminti Lietuvos Seimo pirmininko patarimą (į žurnalistų klausimą apie sklypą Žvėryne): "Pamirškit, pamirškit"... Ir pamiršim... Tokie jau mes - lietuviai.

2000 m. vasario 7 d., pirmadienis, 16:13:48
nu delfi konkretus pydarai. jo.

HOT.LT 2000 m. vasario 7 d., pirmadienis, 15:28:14
Redaktorius:
Gerb. Oškinis aiškiai pasakė savo nuomonę. Prašau visų netaikyti jokių sankcijų prieš tą "Taidės" dalį, kurį neperėjo į "Delfi" - o perėjo, kiek žinoma, tik maža dalis.

Martynas Buozis 2000 m. vasario 7 d., pirmadienis, 15:27:19
Ir dar papildysiu (labai jau uzsivedziau, atleiskite uz rasliava ....) :
Ir netgi jei LITNET'as butu registraves gerb. Palubinskui domena online.lt kaip privaciam asmeniui, tai dar nereikstu, kad Palubinskas igija teises i online varda ar prekini zenkla. Tai kur tos LITNET taisykliu problemos ? Atsakysiu i Palubinsko klausima del on.lt domeno apsaugos:
Taip, i on.lt VARDA AR PREKINI ZENKLA jus neturite jokiu teisiu, kol neiforminsite ju LR istatymais nustatyta tvarka. Tiesiog jums buvo registruotas domenas on.lt DNS serveryje, nes kol kas nera duomenu, kad tai pazeidzia treciu asmenu teises i si varda. Jei tokie duomenys atsiras - manau, kad situacija bus sprendziama tarpusavio susitarimu ir pagal veikiancius LR istatymus. Registracija .lt top domene nesuteikia jums teisiu i varda, nes toks suteikimas reglamentuojamas LR istatymais. O pinigai mokami tik uz teikiama servisa ir niekur jus nerasite nuorodos i tai, kad LITNET isipareigoja jums suteikti nuosavybes teises i domene registruota varda. Ir tiksliai pasakius, tai LITNET'E REGISTRUOJAMAS NE VARDAS, O INTERNET VARDU SRITIS.
Galu gale mes gyvename teisineje valstybeje, o ne skautu stovykloje.
Su pagarba -
Martynas Buozis
P.S. Noriu priminti - nuomone reiskiu ne oficialiai LITNET vardu, o asmeniskai, todel ir komentarai bei nuorodos i sia nuomone turi buti adresuojami mano vardu.

Martynas Buozis 2000 m. vasario 7 d., pirmadienis, 14:50:52
Esmines vietas isskiriu rasydams didziosiomis raidemis, kad matytusi akcentuojamos vietos.
Noriu atkreipti jusu demesi, kad LITNET reglamentuoja TIK VARDO REGISTRAVIMO .lt top domene tvarka ir NETURI JOKIU GALIMYBIU SUTEIKTI TEISES I VARDA. Teisiu i varda suteikima reglamentuoja LR istatymai, o LITNET NEPRIVALO TIKRINTI vardo priklausomybes tam ar kitam asmeniui - tiesiog registruoja domena pagal principa pirmas atejai ir gavai arba pagal pateikta liudijima apie nuosavybes teises i tam tikra varda.
LITNET negalejo suteikti SK ar Palubinskui teises i online varda. Tiesiog siuo metu veikia principas - kas uzregistravo domena, tas ir turi teise ji naudoti iki tol, kol jo neatsisakys geranoriskai nutraukdami sutarti, arba iki tol, kol neatsiras JURIDISKAI apiformintas vardo savininkas.
Vardo SUTEIKIMA reglamentuoja:
1. Firmu vardu istatymas Nr. VIII-1286
2. Prekiu ir paslaugu zenklu istatymas Nr. I-173
LITNET taisyklese yra pabreziama, kad pasirenkant domeno pavadinima negalima pazeisti treciuju asmenu teisiu pramonines nuosavybes poziuriu. Tai leidzia nutraukti sutarti tuo atveju, kai atsiranda registruoto vardo savininkas, kuris TEISES I VARDA IGYJA PAGAL AUKSCIAU NURODYTUS ISTATYMUS.
Dar karta parasysiu, kad LT hostmasteris negali ir neprivalo (zr. RFC-1591) kontroliuoti :
1. Ar pazeidziamos autoriu teises,
2. Ar pazeidziamos pramonines nuosavybes apsaugos teises aktu nuostatos.
Plius, noriu priminti, kad DOMENO VARDAS NERA KURINYS, GALINTIS PRETENDUOTI I AUTORINES TEISES, tad teiginys, kad LITNET pazeidzia gerb. Palubinsko autorines teises yra visiskai nepagristas (zr. Autoriu teisiu ir gretutiniu teisiu istatyma Nr. VIII-1185).
As nesuprantu, ar sunku atskirti kur yra registravimo taisykles, o kur yra nuosavybes suteikimo i varda istatymai ? Ar sias savokas visi specialiai painioja ir nenori suprasti skirtumo tarp teisiu suteikimo i varda istatymu ir LITNET taisykliu, kurios numato tik sio vardo registravimo seka .lt top domene ?
Duokite kopija dokumentu, nurodanciu jusu teises i varda ir iskart jus tapsite jo savininku tiek leidyboje, tiek skelbimuose, tiek reklamoje, tiek .lt domeno bazeje.
Su pagarba -
Martynas Buozis
P.S. Niekaip negaliu ramiai ziureti i si elementaru nesupratima ir savoku painiojima. Paskaitykite istatymus ponai ir ponios.

Adminas 2000 m. vasario 7 d., pirmadienis, 14:44:24
Tik paklausykit, ką mums DELFI Lietuva direktorius sako:

''Tiek Lietuvoje, tiek uzsienyje interneto vartuose klientai jau gali surasti ne tik nuorodu rinkinius, bet ir skaityti naujienas, suzinoti oru prognoze ir valiutu kursus, naudotis nemokamu e-pastu ir t.t. Viso to bei daugelio kitu dalyku truko Vlado tvar komuose internet vartuose ir mes pasiuleme drauge sukurti naujus internet vartus kurie visa tai turetu. Mes du menesius derejomes su Vladu del tolesnio bendradarbiavimo, bet derybos liko bevaises, todel mes nuspredeme tai padaryti savarankiskai, o Vladui pasiuleme persikelti savo duomenis i kita svetaine. Tam kad interneto vartotojai kurie naudojasi online.lt adresu kaip interneto vartais ir toliau turetu galimybe naudotis nuorodu zinynu, mes nepalikome sio tinklalapio tuscio ir nukreipeme juos i naujuosius musu interneto vartus delfi.lt''.

Čia man staiga pritrūksta komentarų: gaunasi, kad Delfi NESAVANAUDIŠKAI IR VIEN TIK MŪSŲ VISŲ LABUI TAI PADARĖ!
Ponai, kaip jums patiktų, jeigu JUMS kažkoks diedulis pradėtų įrodinėti, kad ''trūksta čia štai to ir štai šito, geriau tariamės gražiuoju, o tai pats neatsiklausęs viską padarysiu''?...
.
''pirmadieni musu kompanija pateiks viesa pareiskima spaudai ir visuomenei''.

Nenustebčiau, jeigu žadėta oficialioji DELFI įvykių versija pasirodytų esanti jau kitokia.

Vygintas 2000 m. vasario 7 d., pirmadienis, 14:23:02
Bendrovė DELFI formaliai yra teisi, bet pažinodamas 'Lietuva Internete' kūrėją ir gerbdamas jo darbą negalėjau nenusiųsti DELFI žmonėms tokio laiško:
---------------------------
Protestuodami pries Jūsų formaliai gal ir teisetą, bet bendražmogiškai nekorektišką ir tiesiog amoralų "online.lt" domeno pasisavinimą prašome iki atskiro parėdymo išimti iš savo "portalo" visas nuorodas į LABAS.COM tinklapį bei atskiras jo dalis (Netique tte, kompiuterines naujienas, 101 patarimą ir t.t.).
ATIDUOKITE "LIETUVA INTERNETE" LIETUVAI !
Vygintas Krasauskas
LABAS.COM ir AUKCIONAI.LT administratorius
mailto:vygintas@labas.com
http://www.labas.com, http://www.aukcionai.lt
--------------------------------------
..GAL BUS IR PASEKĖJŲ?..

Papildomai: Ankstesni atsiliepimai

Papildomai: Dar ankstesni atsiliepimai

Papildomai: Ir dar ankstesni atsiliepimai

Papildomai: Patys seniausi atsiliepimai

©2000, HOT.LT.
Draudžiama be leidimo naudoti bet kurią šios svetainės dalį.

 

Ši Voratinklio svetainė
KĄ TIK pradėjo savo gyvenimą.

Kviečiame visus norinčius
prisidėti prie jos kūrimo!
Rašykite el.pašto adresu
info@hot.lt

Palikite žinutes
Atsiliepimuose.

Mes stengiamės
Jums!

 

Karštos WWW svetainės!

NSO ir mistika
Globalusis tinklas
Pasaulio lietuvis
Latvijos lietuvis
Aklųjų biblioteka
Mirusieji - atminimui
Voratinklio aukcionai:
www.aukcionai.lt
www.money.lt
SPAUDA:
Lietuvos rytas
Moteris, žurnalas
Vartiklis, elraštis
Interneto paslaugos:
Elneta
Kultūra:
Teatras
Meno galerija

Filosofija
Mitologija
Literatūra
Poezija
Fantastika
Fuko švytuoklė
Biblijos puslapiai