Interneto romantikai

Nauji puslapiai (2000.02.26):
Mintys apie meilę
Ištrūkti iš įkalinimo voratinklio

Edis Raideris ieško žmonos

Jis ratas po rato suka kartingų trasoje ir niekur nenuvažiuoja. Taip ir jo gyvenimas taip pat nenaudingai suka ratus. Tai ne tuščia metafora - tai pačio Edi išmislas.

Jis įkūrė savo WWW svetainę Ieškau Jos, kurioje prašo Interneto naršytojų surasti jam žmoną. Ir už tai siūlo nemažą apdovanojimą 25-100 tūkst. dolerių premiją (priklausomai nuo akcijų, į kurias investavo pinigus, vertės).

"Tėtis mano, kad aš pakvaišau", - guodžiasi Edis (jo tėvai išsiskyrė, kai Edžiui buvo 7-eri). 75 kg svorio, 1,9 m. ūgio ir šviesiai rudomis nekaltomis akimis Edis atrodo kaip vaikinas, kurio turėtų trokšti visos merginos. Bet...

Bet Edis sako, kad mokykloje jis buvo patyčių taikinys. Kodėl taip buvo Edis nežino, - gal jis rengėsi kitaip ar dar dėl ko nors...Vėliau Edis susidraugavo su Bobu, dabar gyvenančiu Floridoje. Prieš įsteigdamas WWW svetainę apie savo ketinimus Edis pranešė Bobui. "Bobas pasakė, kad aš pakvaišau", - guodžiasi Edis.

Po koledžo Edis turi meilės romaną su 10 m. vyresne moterimi. Jie išsiskyrė draugiškai po metų. Nuo tad - jokios draugės. "Tarsi būčiau užkeiktas", - vėl guodžiasi Edis.

Dabar jis visam pasauliui "pakabino" skelbimą. Ir tie pinigai bus skirti ne būsimai nuotakai, o tam, kas ją suras. Bet kaip jis galės sumokėti tuos pinigus?

Edis įdėjo 25 tūkst. dolerių į verslo programinės įrangos firmą prekiaujančią jo WWW svetainėje. Jei akcijų vertė išaugs iki $25, tada bendra jų vertė bus $50 tūkst., jei $50 - tada 100 tūkst., o jei liks tame pačiame lygyje - tada $25 tūkst.

Neverta stačia galva pulti į matematikos magiją. Edis vairuoja 1987-ųjų "Acura Integra". Čia pasakojimas apie vaikiną, kuris visas gyvenimo santaupas susiejo su vienintele firma - ir rizikuoja kartu su ja. "Až žaidėjas" - taip apibūdina save.

"Nesu visai vienišas. Nesu nelaimingas. Nesu beviltiškas. Aš tik neturiu gyvenimo pilnatvės" - taip Edis apibūdina savo padėtį. Jo svajonių mergina turi būti vyresnė nei 25-ių, aukštesnė už 1,7 m., ilgais lygiais šviesiais plaukais, pakankamai graži ir žinoma, ... turi būti "ypatinga".

Ir Edis nenori gauti el.laiškų su pasiūlymais: Savo WWW svetainėje jis rašo:
"Aš noriu gauti Jūsų ranka parašytą laišką. Aš jį atplėšiu malonioje aplinkoje - toli nuo viso aplinkinio pasaulio. Tikiuosi, kad mana širdis plaks tankiau ir stipriau, kai išvysiu Jūsų nuotrauką ar perskaitysiu Jūsų žodžius".

"Aš trokštu su Jumis susitikti kuo greičiau, tačiau pirmiausia aš parašysiu Jums atsakymą. Aš Jums parašysiu, koks "pasiutęs" tapau perskaitęs laišką ir kaip svajoju apie Jus, ir koks stiprus noras laimėti Jūsų meilę ir sujungti gyvenimas".

Ir jei jam nepasiseks šie siekiai, jis ieškos merginos iš Rusijos.

Gal ir keistas kai kam pasirodys Edžio siekis, tačiau aš jį pavadinčiau "romantiku". O kadangi visi mes savyje išlaikėme truputį romantinės sielos, tam ir įkūriau šia HOT.LT svetainę, o joje - "Interneto romantikų" sritį. Leiskime išsilieti savo romantinei dvasiai.

Palikite savo romantišką pasakojimą

 

 

Draudžiama be leidimo naudoti bet kurią šios svetainės dalį!
Copyright © 2000 Hot.lt
Dizainas ir programavimas - HOT.lt ir Paulius Leščinskas.