Atnaujinta 2000 07 18

Karštos IT naujienos
Turinys
 
 Laimėk prizą!
 
 El.prekyba
 Įdomybės  Internete
 Atsiliepimai
 Prenumeruokitės!
 Klausk-atsakys!
 Keiskimės nuorodomis!
 Anekdotai
.

Martyno puslapis
Pavedimai 3.xx dabar ir nemokamai!
Atsisiųskite Butas programą

COMLIET

CONPREX

MIDI MUSIC

WWW svetainės
Verslas:
 Vilniaus butų nuomotojai
 Rannila: plieno  dangos
 Samsung  laikrodžiai
 Utetra: kroviniai
 Statybininkas:  vienbučiai  namai
 Augma: vaisiai,  daržovės
 Parfumerija
 Vaistai nuo  rūkymo
 Dotnuva, sėklos ir  ž.ū.technika
 Danava, stogų  dangos
 Etna, langų  gamyba
 Viešojo administr.  ins-tas
 Metalo darbai  Utenoje
 Hanner, nekiln.  turtas
 Juozo Peza  gamyba
 Medicinos įranga
 Anykščių  kabelinė  TV
 Dzūkijos  Arnika
 Liet. vystymo  bankas
 Mažoji Indija  (rankdarbiai)
 Snoro Lizingas
 StarLett-spaudos  įranga
 Trilogija (interjeras)
Automobiliai
 Alterna, automobilių dalys
 Žaibo ratas, Opel ir SAAB
 Žibintas, Peugeot
 Klion (padangos)
 Kauno  "mersedesai"
Maistas
 Pieno pramonė
 Agrovet, mėsos gaminiai
 Lavisa, maisto žaliava
 Medutis, bitininkystė
 Lokio Letena  (maisto gamyba)

Reklama:
 Studija 101
Muzika
 Angis, pagoniškas metalas
 Outshine  agresyvus  metalas
 Requiem, rokas
Viešbučiai, restoranai, kelionės
 Inturlita, kelionės
 Old Town,  striptizo  klubas
 Kregždutė, viešbutis  prie jūros
 Avia Ekspresas
 Šekspyras, viešbutis
 Šaulys, Šiauliuose
 Prie parlamento
Orai
Temperatūra: +16- +22oC
Vėjas: Š-V, 7 - 12 m/s
Daugiau:
Lietuvoje   Pasaulyje
Karšti puslapiai
 Žmogaus išsilaisvinimas
 Silicio slėnis  ar dykuma?
 Nag Hammadi atradimas
 Marija Magdalietė
 Poetas Jim Morrison
 Daug naudingų resursų
 Slėpiningieji Edeno sodai
 Kita gnostikų Ieva
 Lietuvos istorijos  resursai
 DALIA, fantastinis apsakymas
 Kibersekso pamokos
 Aborigeno piešinys
 Kas tas gnosticizmas?
 Mitai: kompiuterių  revoliucija

 Hitleris: gyvas ar miręs?
 Fū naikintuvai
 Šis tas apie balsą
 Rozenkreiceriai,  alchemija
 Kaip kurtas  Adomas?
 Sutvėrimo  motyvai
 Seni kompiuteriai
 Ofitai. Gnosticizmas
 Kas laimėjo  mozaikų 7nbsp;mūšį?
 Baltieji bizonai
 Parmenidas, monistinės,  kosmologijos
 Tulli papirusas
 DALIA,  fantastika
 Proklas, filosofas, matematikas
 Link Veneros
 Kiber-mūšiai
 Didysis sprogimas
 Prisilietimo elektra
 NT vs Linux
 Atgyja vėjas
 Krištolinė  kaukolė
 Lietuvių išeivija  Internete
 Coca kramtymo  simbolika
 Paslaptingi  ledai
 Evangelija pagal  Glebą
 Mankurtas: be  ateities
 Dirbtinis  intelektas?
 Interneto pabaiga
   Psichoproduktologija
 Seržantas  šiluminėje  trasoje
 Šamanų ratu  einant
 E-bylos
 Alegorija "Kutai"
 Porfirijaus  "Nimfų ola"
 Hermetiškosios  vizijos
 Templierių kryžius

 Horoskopai

 Interneto atvirukai
 Priedai lietuvių  kalbai  kompiuteriuose  įvesti
 Mariaus puslapiai
Prognozės apie liūdną žmonijos perspektyvą
Flash animuoti atvirukai
 
Naujos HOT.LT skiltys
HOT.LT pateikia naujoves:
savaitės siurbimas; savaitės mažoji gudrybė bei savaitės IT tema.
Visas jas galite paskaityti viename atskirame puslapyje
Ir išėjo bernelis laimės ieškoti 2000.07.17
Vokietija patvirtino įstatymą, leidžiantį įsidarbinti keliasdešimt tūkstančių iš užsienio atvykusių IT specialistų, kad iki šiol buvo labai griežtai ribojama. "Green Card" vardu pramintas įstatymas įsigalios rugpjūčio 1 d. Norintys dirbti kviečiami registruotis www.arbeitsamt.de svetainėje.
El.parašą lengva klastoti? 2000.07.17
Nuvilnijo džiaugsmo šūksnių banga apie priimtą el.parašo įstatymą (viena iš žinučių – šios dienos L.ryte). tačiau ekspertai įspėja, kad juos nesunku panaudoti apgaulei. Jų veikimo principas pagrįstas šifravimo algoritmais naudojančiais tik vieną raktą. Pavojų sukelia tai, kad tai leidžia daugeliu atvejų nesudaryti kontrakto ir pašalinama kai kurios apsidraudimo nuo apgaulių priemonės. O kas, jei sudaromas ir popierinis dokumentas ir elektroninis su el.parašu, - ir abu jiedu skiriasi? Kuris jų tikras? Kuri institucija dabar atsakys už sukurtą nesaugią terpę?
Revoliucija Linux programavime, 2000.07.17
"Inprise/Borland" pirmąkart viešai pateikė RAD sistemą "Kylix”. Tai "Linux" sistemai vizualinio programavimo ir aplikacijų kūrimo terpė C, C++ ir "Delphi" programavimo kalboms. Ji padės ne tik kurti naujas, bet ir pritaikyti darbui parašytas "Windows" programas. Iš jos laukiama revoliucijos, susidominančios 7,5 mln. "Windows" programuotojų. Žr. www.drbob42.com/kylix
Populiarėja automobiliai Internete, 2000.07.17
„GartnerGroup” tyrimai rodo, kad daugėja amerikiečių perkančių automobilius Internete. Nuo 1999 metų rugsėjo iki 2000 metų kovo 45% respondentų svarstė galimybę pirkti mašiną Internete, o pirko – 3%. Tad jų kiekis išaugp beveik dvigubai. O ką mes perkame Lietuvos Internete?
Nuo rugpjūčio 1 d. – nauji domenai, 2000.07.17
Jau seniai skundžiamasi, kad Interneto svetainėms neužtenka .com, .org, .net, .edu, .gov sričių. Ir štai dabar ICANN sutiko padidinti jų kiekį (kokios tai bus sritys dar neaišku, siūloma - .inc, .shop, .store, .xxx, .sucks ir kt. Nuo rugpjūčio mėn. iki spalio mėn. 1 d. bus priimamos kompanijų, norinčių registruoti naujus domenus, paraiškos. O sutartis su jomis tikimasi pasirašyti iki metų pabaigos.
Corel veržiasi į Linux, 2000.07.17
"Corel" džiugina "Linux" gerbėjus naujomis programomis. Ji leidžia nemokamai atsisiųsti "Photo Paint 9 for Linux" (linux.corel.com) programą niekuo nesiskiriančią versijos "Windows" terpei ir yra suderintai su "Linux" grafiniu redaktoriumi "GIMP". Netrukus bus pradėtas pardavinėti ir "Corel Draw 9" programų rinkinys "Linux" terpei.
Pasikeitė Yahoo variklis, 2000.07.16
Populiariausias pasaulyje www puslapių katalogas "Yahoo!" neseniai atsisakė "Inktomi" paieškos variklio ir jį pakeitė į Google. Plačiau apie tai "šiame puslapyje, o mes ta proga siūlome savo www puslapius užregistruoti Google sistemoje.
Microsoft atskleidžia programų nuomos politiką 2000.07.14
Microsoft rimtai ruošiasi pardavinėti savo programas (pvz., MS Office) per programų nuomos firmas (ASP). Už jų naudojimą bus mokamas mėnesinis mokestis. Neaišku, ar firmoms tai bus pigiau, tačiau joms pačioms nereiks rūpintas programų atnaujinimais, klaidų pataisymais ir priežiūra. Tai už daugelį klientų atliks pats ASP. Microsoft jau sudarė sutartis su kai kuriais ASP, pvz., Corio, Digex, FutureLink ir Cable & Wireless. Ji siūlo nuomotis Windows 2000,, Office 2000, Exchange priemones, Windows 2000 Server , SQL Server. Nuomos kaina priklauso nuo produkto (pvz., Win2000 vienam vartotojui kainuoja 3,25 dolerio per mėnesį). Programų nuomos rinka dar tik kuriasi. IDC planuoja, kad 2003-iais ji sudarys 2 mlrd. dolerių.
Nauja modemų karta 2000.07.14
Nauja modemų karta naudojanti "V.92" technologiją leis vartotojams šnekėtis telefonu ir laikinai pristabdžius (tačiau jo nenutraukius) duomenų perdavimą. modemo ryšį jo nenutraukus. Apie naują technologiją paskelbė "Lucent Technologies", “Conexant” ir “Pctel“. Į nuotolinio ryšio tarnybines stotis ją šdiegs ir “Cisco”. Daugeliu atvejų pakaks atnaujinti tik BIOS programas (taip kai kurie 33,6 Kbps spartos modemai jau buvo paspartinti iki 56 Kbps). Spėjama, kad analoginių modemų rinka yra gana didelė (pernai jų parduota maždaug 69 mln.), tad naujovė dar labiau sustiprins šios srities plėtimąsi.
NASA kompiuteris - hakerių irštva 2000.07.14
20-meris Reimondas Toričeli (hakerių grupės #conflict lyderis turintis “rolex” “niką”) kaltinamas įsilaužimu į du NASA kompiuterius, kurių vienas buvo naudojamas palydovų starto paruošimui bei rezultatų analizei. Viename iš kompiuterių jis “įsūdė” specialią programą leidžiančia paslapčia naudoti jo resursus #conflict narių diskusijoms. Kitame kompiuteryje buvo įrašyta “snifingo” programa vagianti Džordžijos ir San-Chosė universitetų vartotojų slaptažodžius (kratos metu rasta apie 76 tūkst. svetimų slaptažodžių sąrašas).
Kuo domisi vyrai 2000.07.14
Susiformavo nuomonė, jog Internete vyrams tėra įdomu sportas, biržos naujienos ir nuogos panos. Tačiau yra ne visai taip. Internete nemažai ir pramogines gyvenimo temas gvildenančių svetainių su patarimais dėl pirmojo pasimatymo, konsultacijomis dėl plikimo ar nešvankių juokelių. 23% vyrų laiko jas reikalingomis. Tuo tarpu net 67%. apklaustųjų manė, jog jus žlugs, jei nepateikinės “maisto” vyrams – sekso ir sporto. Populiariausi a tarp vyrų yra “Sportsline.com” (2,44 mln. lankytojų) bei CNN (2,4 mln.).
Neplanuotas Yahoo pranešimas apie sėkmę 2000.07.14
„Yahoo!“ paskelbė išankstinius antrojo šių metų ketvirčio finansiniuss rezultatus. Jos pajamos ir pelnas gerokai išaugo (o tai visai nebuvo prognozuota). Grynasis pelnas sudarė 65,5 milijonus JAV dolerių lyginant su 263 tūkst. dolerių nuostoliu praeitais metais. „Yahoo!“ portalą birželio mėnesį aplankė milijonai interneto vartotojų, kasdieną peržiūrėdami po 680 mln. puslapių.
Užkulisinių žaidimų pjesė 2000.07.13
“Oracle” kompanijos prezidentas ir vykdomasis direktorius (CEO), Ray Lane ir Larry Ellison atrodė visiškos priešingybės. Laris buvo energingas “blogas vaikinas”, Rėjus mėgo saugius ir patikimus veiksmus. Jų pora atrodė buvo kompanijos sėkmės formulė. Tačiau tikrovėje buvo ne taip gražu. Jau prieš tris mėnesius, kai Laris nustojo aptarinėti savo veiksmus su Rėjumi, šis paklausė, ar jam palikti kompaniją. Atsakymas buvo “ne”. Pagaliau Laris neišlaikė tos nervinės įtampos ir netgi žeminimų ir paliko “Oracle”. Tai parodo, kaip greitai gali pasikeisti likimas šiame konkurencijos užpildytame pasaulyje – dar prieš pora metų Rėjus buvo laikomas “Oracle” atgimimo priežastimi ir kviečiamas užimti CEO vietas garsiose kompanijose: HP, “Compaq” ir “Novell”.
55 m. amžiaus Laris turėjo didelių ambicijų. Jis labai pasikeitė, kai susidrumstė vandenys aplink jo didžiausią priešą, Bilą Geitsą. Jis dažnai viešai pasisakydavo: “Microsoft” nesupranta Interneto. Ir jis norėjo padaryti “Oracle” ne DB , o Interneto kompanija. Tai jo mintis įvesti į rinką pigius Interneto terminalus prijungtus prie centrinio kompiuterio ir šią platformą panaudoti prieš “Microsoft” dominavimą programinės įrangos srityje.
Silicio slėnyje pritruks elektros 2000.07.12
JAV kompanijos priverstos statyti nuosavas elektrines, nes dėl aukštųjų technologijų bumo šalyje pradeda trūkti elektros energijos. Jos suvartojimas per 10 metų išaugo 35%., o 10% jos “suvalgo” kompiuteriai (o vasaros metu šį indėlį dar padidina kondicionieriai). Nemažą įtaką padarė ir Interneto vystymasis. Tad Silicio slėnyje kyla pavojus, kad vis dažniau gali sutrikti elektros tiekimas. Tad “Oracle” jau statosi nuosavą elektrinę. Apie tokią “investiciją” galvoja ir “Sun” bei “Microsoft”.
Elektroninio parašo plitimas 2000.07.12
Vakar Lietuvos Seimas įteisinęs elektroninį parašą Lietuvą pastatė į trečią vietą pasaulyje. Pirmadienį, po JAV, elektroninį parašą teįteisino tik Airija, kurioje el.parašo programinę realizaciją atliko “Baltimore Technologies” firma. Elektroniniu būdu pasirašoma paprastu pelės spragtelėjimu. Airijos el.parašo sąvoka yra daug platesnė ir apima biometrines ir fotonines (šviesos) identifikacijas.
Nesąžiningi naršymo pinigai 2000.07.12
Augant svetainių (Jau per 50), mokančių "už naršymą" ("pay-to-surf"), kiekiui daugėja ir jų apgavikų skaičius. Iš minėtų svetainių tereikia parsisiųsti specialią programą, kuri paskaičiuoja Internete praleistą laiko kiekį. Tačiau www puslapių, patarinėjančių, kaip apgauti tokias sistemas yra dar daugiau (pvz., United Hackers Association” ar “AllAdvantageCheats). Iš Interneto galima parsisiųsti programų, kurios judina pelės žymeklį arba automatiškai eina iš vienos svetainės į kitą, - tai apgauna daugelį naršymą tikrinančių programų.
Apsisaugoti bando ir pačios (iš reklamos gyvenančios) minėtų paslaugų svetainės. "PaidForSurf.com" kasdien ištrina maždaug po 100 nesąžiningų vartotojų sąskaitų iš savo sistemos ir diegia filtrus, kurie turėtų sugauti apie 90 procentų nesąžiningų “uždarbiautojų”. Ji teigia dirbanti su FTB ir kurianti nesąžiningų vartotojų duomenų bazę su vardais, elektroninio ir paprasto pašto bei internetiniais adresais. Dar daugiau dėmesio skiriama “hakerių” svetainėms.
AOL ir Netscape kaltinamos šnipinėjimu 2000.07.11
AOL ir Netscape yra kaltinami pažeidę įstatymus, susijusius su asmens neliečiamybe naudojant elektronines ryšių priemones. Ieškinyje sakoma, kad AOL platinamo “Netscape Communicator” rinkinio “SmartDownload” programa slapta renka ir perduoda “Netscape” tarnybai duomenis apie atsisiųstus .exe ir .zip failus. Specialūs “sausainiai” (cookies) panaudojami lankytojų atpažinimui. Taip “Netscape” ir AOL gauna informaciją apie įvairių programų populiarumą. Pastaba:, po to, kai šnipinėjimo dumblu susitepė ir JAV valdžia, Interneto “sausainių” pagalba gaudžiusi narkomanus, JAV neseniai uždraustas “sausainių” naudojimas vyriausybinėse WWW svetainėse.
Sukurta WWW naršyklė papūgoms 2000.07.11
“MIT Media Labs” kuria Interneto naršyklę pavadintą “Interpet Explorer”papūgoms (o kuo jos blogesnės už mobilių telefonų naudotojus?). Jos yra labai gudrūs ir komunikabilūs paukščiai, tačiau nelaisvėje labai kenčia nuo vienatvės. Šios naršyklės pagalba jos, šeimininkų paliktos namie, galėtų bendrauti tarpusavyje. Stumdydamos rankenėles papūgos galės pasirinkti WWW svetaines bei pasikeisti “muziką”. Naršyklės aprašą rasite adresu www.media.mit.edu/~benres/parrot Ateityje planuojama kurti naršyklę ir šunims.
Penktadienis be kompiuterių 2000.07.11
Japonų Chirato miesto meras ruošiasi jam pavaldžiose organizacijose (kuriose dirba apie 250 žmonių) uždrausti penktadienį dirbti su kompiuteriais (net ir raštų spausdinimui). Visus dokumentus teks pildyti ranka. Meras mano, kad tai padės tarnautojams suvokti jų priklausomybę nuo kompiuterių ir nuo jos pamažu išsilaisvinti. Meras, kaip tikras samurajus, šią “naujovę” jau išbandė ant savęs ir prisipažino, kad pradžioje buvo labai sunku. Šią žinią su siaubu sutiko ir tarnautojai. Mero eksperimentą atidžiai stebės ir Japonijos valdžia.
Lloyd draus nuo hakerių 2000.07.11
Pirmaujanti draudimo kompanija įveda naują draudimų rūšį - nuo kompiuterinių įsilaužimų. Apsidrausti "Counterpane Security" (antivirusinė programinė įranga, apsaugos ekranai ir t.t.) klientams bus galima iki 100 mln. dolerių sumai. Tikima, kad didėjant baimei dėl kompiuterinių pažeidimų, šio tipo paslaugų tiekėjų kiekis išaugs.
Pavojingas atnaujinimas 2000.07.10
Per “gyvojo atnaujinimo” (LiveUpdate) funkciją po birželio paskutinės dienos atsisiųsti “Norton Antivirus” atnaujinimai “nusmigdino” kai kuriuos kompiuterius, kuriuose veikė “Windows 2000” operacinė terpė naudojanti NTFS failų sistemą.. Sutrikimai kildavo PK turintiems Promise ATA Ultra66 diskų valdiklį. Nukentėjusių buvo nedaug, tačiau kai kurie vartotojai porai dienų liko “be kompiuterio”. Liepos 5-ąją vienas jų pranešė, kad pašalino iš savo 4-ių prižiūrimų kompiuterių antivirusinę programą, - ir PK vėl “sudūzgė”.
Naujos kartos pelės 2000.07.10
“Microsoft” pristatė naujausią "IntelliMouse" pelę, naudojančią antrosios kartos "IntelliEye" technologiją optiniu ir skaitmeniniu būdu reaguojančią į vartotojo veiksmus pele. Ji maždaug 2000 kartų per sekundę reaguoja į pelės vietos pakeitimą 33% pagreitindama reakciją. Pelė turi 5 programuojamus mygtukus ir ratuką ir "Windows" operacinėse terpėse bei "Macintosh" kompiuteriuose su 8.5.1 arba naujesne “MacOS”. Pelės jungiamos per USB portą arba PS/2 pelės jungtį, tačiau nepalaiko nuoseklių jungčių.
InfoBalt eina į Europą 2000.07.10
Europos IT bei telekomunikacijų pramonės asociacijos EICTA bei EACEM paskelbė apie 3 milijonų eurų vertės partnerystės projektą, kuris bus įgyvendinamas kartu su kai kuriomis centrinės ir rytų Europos IT bei ryšių pramonės asociacijomis. Projektą, pavadintą ELECTRANET, remia Europos Komisija. Jis apims įvairias veiklos rūšių, pvz., ekspertų paskyrimą, seminarų ir tarpusavio bendradarbiavimo tinklo organizavimą, www svetainės sukūrimą ir t.t. „InfoBalt“ valdybos narys R. Krukauskas, ruošęs šiam konkursui dokumentus džiaugiasi laimėjimu, nors iš tos 3 mln. sumos gaus nedaug, tačiau pradedama bendradarbiauti su Europos asociacijomis.
Abejotina naujovė 2000.07.10
“Dell” tyliai “numarino” ”WebPC”, mažų melsvo korpuso ir plokščiu ekranu kompiuterių, šeimą. Jų pardavimai nutraukti birželio mėnesį. Užsilikę kompiuteriai bus parduoti iš gamyklos sandėlio. Tačiau išliko kai kurios šio modelio naujovės: E-klavišas automatiniam vartotojų sujungimui su “Dell” pagalbos tarnyba bus įdiegtas kituose PK ir nešiojamų kompiuterių modeliuose – kaip ir spalvoti sujungimo kabeliai. WebPC nesėkmė parodo, kad PK stiliaus ir spalvinio sprendimo pakeitimo vartotojai dar nepriima. Ypatingos sėkmės nepatyrė ir “Gateway” su “Astro” ir “Profile” (1 ir 2) modeliais bei “Packard Bell”. Šiek tiek nežymiais pasiekimais kurį laiką džiaugėsi tik “Apple” su “iMac”. HP, “Compaq, ir IBM taipogi turi PK modelius su spalviniu aspektu, tačiau skiriasi jų pateikimo rinkai politika. ”Intel ir AMD taipogi sukūrė PK modelius neturinčius “pasenusios” įrangos. Kiti PK gamintojai labiau sunerimę dėl PK kainos, o ne jų stiliaus.
HOT.LT informacija
Kviečiame visus prisidėti prie svetainės kūrimo! Rašykite el.paštu info@hot.lt
Mes stengiamės Jums!
Atskiri HOT skyriai

 
Domeno vagystė
 Interneto  romantikai
 
 Programinė  įranga 
 WebOn produktai el.komercijai
 

Verta aplankyti
Audriaus puslapis
Karštos WWW svetainės
Informacija:                       Help On Web
 NSO ir  mistika
Lietuviai:
 Lietuviai Atlantoje
 Klubas Litvania
 Globalusis tinklas
 Lithuanica svetainė!
 Pasaulio lietuvis
 Latvijos lietuvis
 Aklųjų biblioteka
 Mirusieji -  atminimui
Aukcionai, prekyba:
 Pirk.lt
 Aukcionai
 Aukcionai, pinigai
 Banknotai
 E-komercija
 Katalogai
 e-Bazė
Spauda:
 Žinių radijas
 Būdas Žemaičių
 Lietuvos rytas
 Moteris, žurnalas
 Vartiklis, elraštis
 Leidykla Šviesa
Interneto paslaugos:
 Elnet@
 Omnitel WAP serveris
Kompiuteriai:
 Baltic  Amadeus
 Apskaitos programos
 Paspara,  programavimas
Kultūra:
 Hip-hop  kultūra
 Džiazo svetainė
 Lietuvos  filharmonija
 Tekstepas,  muzikos žurnalas
 Šiaulių kultūros centras
 Interaktyvi proza
 Rasa, tautiniai šokiai
 O.Koršunovo  teatras
 Dailės muziejus
 Meno leidiniai
 Lietuvos vienuolynai
 Muziejai ir parkai
 Birstonas 2000,  džiazas
 Prekyba menu
 Teatras
 Meno galerija
 Filosofija
 Mitologija
 Literatūra
 Poezija
 Fantastika
 Biblijos puslapiai
Lavinimas:
 Romuva
 Vyduno gimnazija  Šilutėje
Mistika:
 Kabala
 Fuko švytuoklė
 Ezoterikos  knygos, daiktai
 5 medžiai
 Masakh
Pramogos:
 Sporto puslapis
 Lenktynių žirgų  lyga
 PAULIAUS puslapis
 DARTS sporto puslapis
 Astronautų kautynės  (StarCraft  Online)
 duke%20nukem%20 fanams
Politika:
 Žmogaus teisės Lietuvoje, 1999m
 Socialdemokratija 2000
 ND - Moterų partija
 Centro  sąjunga
Valdiškos įstaigos:
 Kelių transporto inspekcija
 Vilniaus visuom.  sveikatos  centras
 Sveikatos apsaugos min.
 Kūno kult. ir sporto depart.
Paieška:
 KTU, Infoseek
Tautiniai centrai:
 Žemaičių kultūros  draugija
 Totoriai
 Karaimai
 Rusų kultūros  centras
 Baltijos rusų kūryba
 Žydai Lietuvoje
Vertinga:
 Peugeot klubas
 Priklausomybių psichiatrija
 Statybos medžiagų  sertifikavimas
 Kazachstano  informacinė  asociacija
 Gintaro  papuošalai
 Gintaro  muziejus

Apie mus rašo:
 
HOT.LT svetainė paminėta 2000.04.10 "L.ryto" "Kompiuterijos" skirsnyje "Internete sparčiai plinta naujienų tinklalapiai".

"www.hot.lt" daugiausia dėmesio skiria kompiuterijos pasaulio naujienoms. Jų čia per dieną publikuojama po 2-3.

Be HOT.LT straipsnelyje paminimos kitos naujienų svetaionės:
www.eureka.lt
laikas.omnitel.net
www.news.lt
www.takas.lt
www.delfi.lt (protestuojame prieš jų lankymą!)
www,gerosnaujienos.lt
www.labas.com/enews
www.kompiuterija.lt

 

© HOT.LT 2000

 Draudžiama be leidimo naudoti bet kurią šios svetainės dalį.