Pateikta: 2000 m. sausio 27 d, ketvirtadienis ©2000, HOT.LT.
Draudžiama be leidimo naudoti bet kurią šios svetainės dalį.
 

!  
 
Prenumeruokitės! 
Klausk - atsakys! 
Anekdotai 
 

Netrukus bus
papildyta naujomis
galimybėmis!

Tereikia truputį palaukti!

 
 

Karšti WWW puslapiai

Paslaptingi ledai
Kogi gentis
Elena
Evangelija pagal Glebą
Mankurtas: be ateities
Dirbtinis intelektas?
Interneto pabaiga
Tikras greitis
Psichoproduktologija
Seržantas šiluminėje trasoje
Šamanų ratu einant
E-bylos
Alegorija "Kutai"
Porfirijaus "Nimfų ola"
Hermetiškosios vizijos
Templierių kryžius
 

Naujienų archyvas 

Pagrindinis puslapis 

IT naujienos 1999.11.26-1999.12.13
IT naujienos 1999.11.11-1999.11.25
IT naujienos 1999.11.02-1999.11.10
Pirmosios IT naujienos iki 1999.11.01

Bluetooth mažajai elektronikai
2000.01.14

"Lucent Technologies" pateikė pirmąjį "čipsetą" (jo pagrindą sudaro W7020 su W7400) skirtą "Bluetooth 1.0" belaidei technologijai, kuri užtikrina elektroninių įrenginių 2 Mbs greitaveikos ryšį atstumu iki 10 m. Šią technologiją ruošiamasi naudoti daugelyje "mažosios elektronikos" įtaisų - mobiliuosiuose telefonuose, elektroniniuose bloknotuose, kišeniniuose kompiuteriuose, pranešimų gavikliuose ir "intelektualioje buitinėje elektronikoje" (pvz., mikrobangėje krosnelėje). "Lucent" kartu su 3COM, "Motorola" ir "Microsoft" įeina į "Bluetooth" rėmėjų grupę.

Skrydis mobiliuoju telefonu
2000.01.13

Šveicarų "Swissair" avialinijos siūlo naują paslaugą - naudojantis mobiliuoju telefonu turinčiu Interneto prieigą galima rezervuoti vietą lėktuve bei gauti informaciją (tos apimties, kurią išspausdina įsėdimo talone) apie reisą. Kol kas paslauga veikia tik Ciuricho aerouoste keliems intensyviems reisams. Šią sistemą sukūrė IBM.

Pjaustiklis - reta prekė Lietuvoje
2000.01.13

"Consistent Software" tiekia naujus 60 cm pločio "SummaCut D60" pjaustiklius, kurie pratęsia "SummaSign" ir "SummaCut" galimybes tiksliau ir greičiau išpjaustant sudėtingus kontūrus ir raides. Pjaustiklį galima valdyti ne tik iš kompiuterio, bet ir 8-ių mygtukų pulto.

Ar apačų vadas lems sėkmę?
2000.01.13

"Covalent Technology" tikisi pakartoti "RedHat" verslo modelį. Tačiau - ne su "Linux", o su "Apache" - populiariausiu pasaulyje ir nemokamu WWW serveriu užtikrinančiu 55% pasaulio WWW svetainių informacijos pateikimą. Firma, kurioje pradžioje tedirbo 12 darbuotojų, "Apache" versijas pardavinėja tik už 25 dolerius ir teikia jo priežiūros paslaugas.

Pigesnė RIMM atmintis
2000.01.12

"Kingston Technology" tiekia 184 kontaktų Rambus RIMM atminties schemas be lyginumo (ECC) kontrolės, kurias galima naudoti kompiuteriuose, kurių pagrindinės plokštės skirtos "Intel" 820 ir 840 "čipsetams". Naujosios mikroschemos yra 128 ir 256 MB talpos ir gali veikti 600, 700 ir 800 MHz greičiu.

Interaktyvi "Time Warner" ateitis
2000.01.12

Paskutinis AOL pirkinys išpureno dirvą įvairioms spėlionėms Greičiausiai ilgai neteks laukti išsiveržimo iš tvirto popierinio glėbio ir žiniasklaidos giganto pažadinimo iš snaudulio. Tačiau esminiai pasikeitimai įvyks ne iškart.

Iki šiol "Time", "Money" ir "Sports Illustrated" turinti kompanija tiesiog stebino savo nesiveržimu į viešumą? Ar matėte šių žurnalų TV laidas? Nenusiminkite, jų nebuvo. O argi "Time Warner" nesuprato, kad bent pusei Voratinklio naršytojų didžiausia vertybė yra bendravimas su kitais? AOL tai moka organizuoti! Greičiausiai nebus pertvarkoma oficialioji "Pathfinder" svetainė, o "Time Warner" svetainių raizgalynas (pvz., TIME.com, CNN.com ir t.t.) bus papildytas interaktyviais elementais, pvz., pokalbiais (chat). 20 mln. AOL klientų padės jose įpūsti tikrą ugnį.

Netrukus pateiksime apžvalgas, kaip pasaulis vertina šį sandorį.

Visuose HP kompiuteriuose - "Pentium III"
2000.01.12

"Hewlett-Packard" naujus 800 MHz "Intel Pentium III" procesorius naudos personaliniuose HP "Vectra" kompiuteriuose, HP "Kayak" darbo stotyse ir HP "NetServer" serveriuose. Dar pirmame 2000 metų ketvirtyje vartotojams bus pasiūlyta įvairios šių serijų kompiuterių konfigūracijos optimizuotos "Windows 2000" terpei.

"RedHat" pardavimo apimtys didėja, o pelnas – ne
2000.01.12

Žinoma "Linux" platintoja, "RedHat", paskelbė trečiojo 1999-ųjų ketvirčio, pasibaigusio lapkričio 30d., darbo rezultatus. Pajamos sudarė 5,4 mln. dolerių, 63% daugiau lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais (3,3 mln. dolerių). Tačiau, nežiūrint į pardavimų augimą, kompanija ketvirtį užbaigė su 3,6 mln. dolerių nuostoliu. 2000 sausio 7 d."RedHat" akcijų skaičius padidintas dvigubai.

Labai brangus pirkinys
2000.01.11

Už 162 mlrd. dolerių JAV Interneto gigantas AOL (turintis 22 mln. privačių klientų) nusipirko "Time Warner" laisvalaikio ir naujienų imperiją. Tedas Turneris turintis 9% kompanijos akcijų liks vadovu naujoje kompanijoje.

"Time Warner" susikūrė prieš 10 metų - susiliejus laisvalaikio organizavimo firmai išsivysčiusiai iš "Warner Bros" filmų studijos su "Time Inc.", turėjusiai "Time" žurnalą Henry Luce įkurtą 1923-iais "Time Warner" 1996-ais nupirko "Turner" TBS kabelinę kompaniją turinčią naujienų kanalą CNN - taip papildant HBO ir "Cinemax" kabelinių paslaugų krepšį.

Skaitmeniniai parašai
2000.01.11

Australijos vyriausybė įvesdama kompiuterizuotą šalies raštvedybos sistemą pranešė, kad kiekviena privati įmonė turės vieningo formato skaitmeninį parašą. Tai palengvins vyriausybės darbą su smulkiojo bei vidutiniojo verslo atstovais. Sistema bus sukurta remiantis "Australian Business Number" nacionaline verslo veiklos licencijų duomenų baze.

Aktyviai verslu Australijoje verčiasi apie 2,1 milijono firmų. Kiekviena jų gaus skaitmeninio parašo sertifikatą ABN-DSC. Pagrindinis šios reformos "variklis" yra šalies mokesčių administracija, kuri turėjo įtaką daugeliui vyriausybės nutarimų dėl Interneto ir elektroninės komercijos plėtros Australijoje. Projektą įgyvendinti numatyta iki šių metų galo.

IBM operacinių terpių nuostata
2000.01.10

IBM vadovai (iš esmės) kelia naują strateginį tikslą: siekti, kad visą gaminamą skaičiavimo techniką (nuo įprastų PK iki superkompiuterių) galima būtų naudoti su "Linux" operacine terpe. Manoma, kad tai skatins jų naudojimą Interneto bei elektroninio verslo srityse.

Atskiros skaitmeninio pasaulio hercogystės
2000.01.10

Nelaukite taikos - tiek "Sun", tiek "Microsoft" turi visiškai skirtingas vizijas apie mūsų ateities skaitmeninį "namo" (kaip jas abi pristato CES parodoje) statymą. "Sun" alegorija - vieno didelio kambario (pasitarimų salės) įvaizdis paremtas "Jini" technologija. "Microsoft" požiūris - kiekvienam klientui pateikti tas galimybes, kurių jis nori.

Abi nuostatos savo principu labai panašios - kiekvienas "mažosios elektronikos" įtaisas turi mokėti susikalbėti su kitu. Kompiuterinės technologijos gali būti įmontuotos net į šviesos jungiklius, o mobiliojo telefono dėka - valdyti visus name esančius įtaisus. PK bus keičiami plokščiais "bloknotais", kurių dėka bus galima naršyti Voratinklyje bei valdyti "namus".

Abi firmos akcentuoja automatizmą. Pabeldė į duris? "WebPad" susijungia su durų apsaugos sistema, kad per videokamerą pažvelgtų, kas ten beldžia. Pasibaigė maistas - užsakoma artimiausioje parduotuvėje. Toks yra "Sun" demonstruojamas save organizuojantis įtaisų tinklas.

"Microsoft" pabrėžia, kad pats šaldytuvas gali susisiekti tinklu su gamintoju pranešdamas apie darbo nesklandumus. "Web Companions" sujungti Internete tvarko visą namų ūkį ir leidžia naudotis įvairiomis "Windows" programomis (nuo Money iki Office - įkeldamas jas iš tinklo).

Internetinė virtuvė
2000.01.10

„Cisco Systems“ CES parodoje Las Vegase pristatė namų tinklo koncepciją pagal kurią namų tinklas privalo turėti didelės spartos ryšį su Internetu, o į jį būtų sujungti visi namų įrenginiai – nuo fakso aparato iki šaldytuvo... Demonstruojama virtuvė, pramogų centras, namų biuras ir kita. „Cisco Systems“ jau pasirašė kontraktą su buitinės technikos gamintoja, kompanija „Whirpool“, dėl įrenginių, kuriuos valdys „Cisco Systems“ sukurtas „Internet Home Gateway“ šliuzas.

Tokiame namų tinkle bus naudojamas DSL. Prijungti prie namų tinklo šaldytuvai, viryklės, indų plovimo ir skalbimo mašinos, televizoriai ir kitokie įtaisai per internetą patys susisieks su savo gamintojais pranešdami apie nesklandumus, nusikopijuodami naują programinę įrangą bei pan. ir, be abejo, vykdys savininkų komandas. Darbe esantys tėvai galės stebėti namuose paliktus vaikus ir namų apsaugos sistemas. Tokiu tinklu vienu metu bus galima perduoti įprastus duomenis, balso ir vaizdo informaciją, peržiūrėti užsakytus vaizdo filmus, žaisti interaktyvius žaidimus, kopijuotis iš Interneto muziką ir t.t.

„Cisco Systems“ taip pat paskelbė, kad bendradarbiaus su „Sun“ dėl programinių priedų, paremtų „Java“ ir „Jini“ technologijomis.

Bilo kontrataka
2000.01.09

Bilas Klintonas skelbia karą kibernetiniam terorizmui. Jis prašo skirti 2 mlrd. dolerių, kuriuos norėtų skirti JAV kompiuterių apsaugai nuo hakerių ir virusų ir rėmimui tų studentų, kurie nori dirbti vyriausybei saugumo srityje. Praeitų metų organizuotos "Saulėtekio" atakos bei "Mellisa" virusas parodė vyriausybinės sistemos pažeidžiamumą. Tad norima sukurti naują saugumo specialistų kartą, kurie galėtų apsaugoti šalies kompiuterius. Dabar to neįstengia padaryti nei visuomeninis nei privatus sektoriai. "Mūsų sistemos, nuo jėgos struktūrų iki oro judėjimo, yra valdomos sujungtų kompiuterių.... Bet kuriam gali kilti mintis, kuria jis gali pasidalinti su visais ir pakelti žmoniją į naują lygį. Tačiau kitas gali įsiskverbti į kompiuterių sistemą ir sutrikdyti firmos, miesto ar vyriausybės veiklą".

Naujų rinkų vilionės
2000.01.07

"Cirrus Logic" ir S3 vasarą įsigijo "Diamond Multimedia Communications". Jos planuoja bendradarbiauti kurdamos audio grotuvus ir "mažąją Interneto elektroniką". Tai turėdama mintyje "Cirrus Logic" firma ir sukūrė "Maverick" mikroschemą, skirtą "patikimiems" (trusted) grotuvams leidžiantiems Interneto tranzakcijas. Panaudojant "Diamond Multimedia" patirtį galima per nepaprastai trumpą laiką su triukšmu įsiveržti į rinką - mano firmos vadovai.

El.pašto galia
2000.01.07

Sukurta nauja prekių apmokėjimo sistema naudojantis tik el.paštu - pasiuntus užkoduotą kreditinės kortelės arba banko sąskaitos numerį ir pirkinio siuntimo adresą. Tikinama, kad ir bankai priims apmokėjimus be tiesioginio kreditinių kortelių panaudojimo. Gaila tik, kad šios operacijos ilgai trunka, o el.pašto sistemos dar nėra pakankamai saugios.

Pasirinkimas
2000.01.06

Tikima, kad "Intel" pateiks Internetinius elektroninius įtaisus su "Celeron" procesoriais ir be "Windows" terpės. Jis pasirinko "Linux", kurią klientai laiko idealia terpe Voratinklio naršymui. Tie į telefonus, TV ar į automobilius jungiami įtaisai skiriami tiems [JAV] gyventojams, kurie dar neturi kompiuterių (o jų JAV yra apie pusė visų gyventojų). Manoma, kad tokių įtaisų paklausa sparčiai augs ir jie bus nepaprastai naudingi el.komercijos ir el.bankininkystės srityse.

Telekomunikacijas visiems
2000.01.06

Sausio 6-9 d. vykstančioje „CES 2000“ parodoje „ZyXEL“ pateikia „Prestige 600“ serijos ADSL įrangos suderinamumą su didžiausių pasaulyje DSLAM įrangos gamintojų įrenginiais. "Prestige 641" ADSL maršrutizatorius praverčia jungiantis prie Interneto, įrengiant privačius tinklus, žaidžiant interaktyvius žaidimus, organizuojant videokonferencijas ir kt. Jis gali būti jungiamas prie „Alcatel“, „Ericsson“, „Lucent“, „Nokia“, „Nortel“, „Pairgain“ ir „Samsung“ DSLAM koncentratorių. 1994 metais įkurtas DSL forumas, jungiantis 275 kompiuterines ir telekomunikacijų kompanijas, nori demonstruoti ADSL taikymą įvairiose srityse (ir namuose) ir plačiajai rinkai taikyti telekomunikacines DSL technologijas per turimas telefono linijas.

Bloga nuojauta
2000.01.05

Kai kurie 2000 problemos aitrintojai lankstosi atsiprašinėdami, o kiti dar nenusileidžia tvirtindami, kad dar ne visi "povandeniniai rifai" praplaukti. Vienas jų - Garis Nortas, kurio WWW svetainė knibždėte knibžda katastrofų nuojauta visose srityse.

Į kur pasuksi?
2000.01.05

Juodi debesys telkiasi virš "RealNetworks" galvos, nes populiariausia pasaulyje "Yahoo" svetainė ketina atsisakyti "RealAudio" formato ir pereiti prie "Microsoft" sukurto "Windows Media Player", kurio ir kokybė, kaip manoma, yra geresnė.

Atvirumo valandėlės
2000.01.04

"VA Linux" firma lieka ištikima savo "atvirojo kodo" ištakoms ir pristato SourceForge svetainę, skirtą programuotojams, kuriantiems "nemokamą" programinę įrangą. Tai tarsi portalas, kuriame jis gali rasti informaciją, atsisiųsti ar nusiųsti savo programą, dalyvauti diskusijose ir bendruose projektuose.

Nepaisant žodžio "Linux" firmos pavadinime, daromi projektai neužsidaro "Linux" terpės ribose. Priimami visi "atviro kodo" projektai, - tiek "OpenBSD", tiek "Palm" ir net "Windows" terpėms. Nors jis gyvuoja tik nuo praeitų metų pabaigos, jame jau yra per 700 projektų.

Tikras draugas nemiršta!
2000.01.03

Buvęs "Gateway" CEO Bill McEwen (dabar vadovaujantis "Amino Development" korporacijai) tikisi atgaivinti "Amiga" kompiuterių šeimą. Tai kompiuteriai savo kelią į pasaulį pradėję dar 1985-aisiais. Nuo tada iki 1994-ųjų "Commodore" firma pagamino maždaug 5 mln. kompiuterių. "Amiga" fanai mėgo šį kompiuterį už jo aukštos kokybės garsą, grafiką ir video. Tačiau 1994-ais "Commodore" bankrutavus ją perėmė vokiečių firma "Escom AG", o 1997-ais perpirko amerikiečių "Gateway" siekdama "papildyti" savo patentų krepšį.

Suderinkite el.laikrodžius
1999.12.31

Ar žinote, kelinta dabar valanda Internete?... Bet nesijaudinkite, niekas to nežino - tačiau ši laiko anomalima, matyt, truks neilgai... Sausio pirmąją britų premjeras Tonis Blairas įveda naują visuotinį laiko standartą, t.y. GeT (Grinvičo Elektroninį Laiką), kuris pradės konkurenciją su kitais dviem laiko priežiūros sistemomis (pirmiausiai tai GMT, gyvuojantis nuo pat 1884-ųjų). GeT skirtas el.komunikacijų supaprastinimui.

Prasideda mažosios elektronikos era?
1999.12.29

Kitą savaitę prasideda "Consumer Electronics Show" paroda. Be jokių abejonių, joje bus galima "paganyti akis" po įvairias naujoves ir pačias greičiausias mikroschemas (pvz., AMD su 800 ir 900 MHz "Athlon" procesoriais, kuriuos savo modeliams jau pasirinko "Compaq" ir IBM). Tačiau pigūs, paprasti Interneto įrenginiai patrauks didžiausią dėmesį. Pvz., "Microsoft" firmos "Web Companion" leidžia prijungti prie Voratinklio, gauti ir išsiųsti el.paštą.

Kitas "mažosios elektronikos" pavyzdys - "Applied Biometrics Products Inc" pagamintas "Kryptic Pilot" - "Palm" tipo įrenginys, kuris yra skirtas pirštų antspaudų atpažinimui ir kainuos tik apie 100 dolerių. O "Cygnion Corp" pateikia bevielį daugiavartotojišką "CyberGenie PC" telefoninę sistemą, skirtą smulkiajam verslui (sukurtą skatinant "Ericsson" firmai).

"I-Jam Multimedia" siūlo MP3 grotuvus su 64 MB operatyviosios atminties, kurioje galima įsiminti garsą, duomenis ir MP3 bei "Windows Media" failus. Kaina - arti 200 dolerių.

Ko nerasime DVD filmuose?
1999.12.27

DVD diskus jau galima kopijuoti (skaitykite ankstesnes žinutes). Kaip atsaką į tai, "DVD Copy Control Association Inc." iškėlė ieškinį tiems, kurie skleidžia informaciją apie tos galimybės realizacijos būdus. WWW svetainių prievaizdų pakliuvo į priešpriešinę ugnį. Nemanoma, kad asociacijai pavyks laimėti bylą, tačiau neabejotinai, ji sukels nemažą dėmesį.

Apinasris el.komercijai?
1999.12.24

Vienas pirmųjų "Linux" programuotojų, legendinis Ričardas Stylmanas, kviečia boikotuoti "Amazon.com", didžiausią prekybos knygomis svetainę. Nuo 1983-ųjų jis kūrė alternatyvią GNU sistemą, kurią vadino GNU. 1991-aisiais Linus Torvalds parašė jai branduolį - taip gimė "Linux". Vėliau Ričardas įkūrė ir dirba FSF (Pastaba: jo sukurta Eliza yra "Loki kaukės" Elizos prototipas, kaip ir veikėjos puslapyje "Ką Internetas davė Elizai?"

Dabar jį papiktino "Amazonė", kuri rugsėjo mėnesį užpatentavo savo svetainės "1-Click" galimybę, leidžiančią įsiminti komercinę ir pristatymo informaciją, kurią vėliau galima panaudoti kitiems pirkiniams. Stylmanas tvirtina, kad šis patentas suvaržo el.komercijos laisvę.

Alternatyvos
1999.12.23

"Compaq" pasirašė licencinę sutartį su "Be Inc" firma (sukūrusia alternatyvią BeOS operacinę terpę) dėl "Stinger" informacinio taikymo, skirtą naujos kartos Interneto produktams. "Stinger" susideda iš pagrindinių BeOS komponentų, "Opera" naršyklės, priemonių video ir audio išvedimui.

Prieškalėdinis lankytojų perkainojimas
1999.12.21

Prieškalėdiniu laikotarpiai Voratinklio naršytojai mukreipė "ielas" link el.komercijos svetainių (ypač populiari prekyba žaislais ir elektronika). Tačiau sumažėjo "turinio" svetainių lankomumas - o didžiausią netektį patyrė "CNet" (kompiuterių naujienų ir prekybos tinklas). Iš jų 26% pakilo tik About lankomumas pasiekęs 11 mln. lankytojų per mėnesį.

Portalų mūšis baigėsi
1999.12.20

Jame "Lycos", Disnėjaus "GO" ir "Excite@Home" pralaimėjo. Pats laikas jiems sudėti ginklus ir pasiduoti. Ir "Altavista" plunksnelės gerokai apipešiotos. Mūšį laimėjo "America Online" (AOL), "Yahoo!" ir, kaip kam bebūtų keista, "Microsoft Network" (MSN).

Ši lentelė pademonstruoja lankytojų pasiskirstymą:

AOL   53,3 M
Yahoo  40,1 M
MSN   37,7 M
Lycos  29,2 M
Go    21,7 M

Tad dabar tie portalai, kurie atsiliko, norėdami išlikti rinkoje turėtų peržiūrėti savo strategiją, pvz., "Altavista" turėdama geriausios paieškos sistemos reputaciją galėtų koncentruoti dėmesį akademiniam ir verslo turiniui; "Excite" - laisvalaikiui, o "Lycos" - jaunimui (nors "Lycos" niekina tokį patarimą - jie savo tikslu laiko įsitrinti tarp trijų populiariausiųjų). Tai gal portalų karas dar nesibaigė?

Metų žmogus
1999.12.20

Milžiniškos apimties Internetinės "Amazon" knygų parduotuvės įkūrėją (35 m. amžiaus Jeff Bezos) "Times" žurnalas išrinko "Metų žmogumi". Jis buvo tas, kuris atvėrė kelius didesnio masto el.prekybai.

Jeff bezos verstą pradėjo dviejų miegamųjų name, stovinčiame Sietlo Bellevue priemiestyje, su 300 tūkst. dolerių pradine investicija, garažu, naudojamu kaip sandėlis, trimis "Sun" kompiuteriais ir 300 "klientų", testuojančių el.parduotuvę.

Po 4 m. kompanija turėjo per 13 mln. klientų ir šiemet tikisi padaryti 8 mlrd. dolerių apyvartą. Jos akcija dabar verta $94, o Jeff bezos - 4-as pagal jaunumą "Metų žmogus" (po 1927-ųjų 25 m. aviatoriaus Charles Lindbergh, 1952-ųjų 26 m. Karalienę Elžbieta II ir 1963-iųjų 34 m. Martin Luther King).

Naujieji politikai
1999.12.19

Vladimiras Žirinovskis "svaidė sultis" į oponentus TV debatuose, švaistėsi kumščiais Dūmoje, o dabar savo žvilgsnius nukreipia į Vakarus. Jis pareiškė:
"Ne! Mes, rusai, daugiau nebegeriame. Mes sėdime prie kompiuterių, kad į Vakarus siųstume virusus, kurie įsibraus jums į pinigines. Mes geriausi pasauio hakeriai! Užteks mums gerti ir dūmyti. Mes nebegeriame, neberūkome ir nevartojame narkotikų. Ir pas mus nėra AIDS. Nėra to, kas yra ten, Vakaruos".

Niekas nėra amžina?
1999.12.16

"Cisco" ekspertai prognozuoja, kad Internetiniai pardavimai ateityje nedidės taip sparčiai, kaip kad prognozuojama.

O ir pirkėjai ne iš kelmo spirti. Jie surado galimybes perleisti nuolaidas draugams, pažįstamiems ir kitiems. Pardavėjai šiais metais neriasi iš kailio viliodami pirkėjus įvairiais kuponais. Tačiau elektroninėje erdvėje ne visos taisyklės galioja - dar nėra akivaizdu, kad vieną kuponą panaudos tik vienas pirkėjas. Jau dabar tyrimai rodo, kad 73% pirkėjų prieš tai, kaip ką nors nusipirks, laukia pasiūlymo pirkti su nuolaida.

Skirtumas tarp Amerikos ir Europos Interninės komercijos apmokestinimo yra tokio pat pločio, kaip Atlanto vandenynas. Panašu, kad Europa nusiteikusi nusukti sprandą vištai, kuri deda aukso kiaušinius.


 

Pagrindinis Naujienų puslapis
IT naujienos 1999.11.26-1999.12.13
IT naujienos 1999.11.11-1999.11.25
IT naujienos 1999.11.02-1999.11.10
Pirmosios IT naujienos iki 1999.11.01

 
!  

Ši Voratinklio svetainė
KĄ TIK pradėjo savo gyvenimą.

Kviečiame visus norinčius
prisidėti prie jos kūrimo!
Rašykite el.pašto adresu
info@hot.lt

Palikite žinutes
Atsiliepimuose.

Mes stengiamės
Jums!

 

Karštos WWW svetainės!

NSO ir mistika
Globalusis tinklas
Pasaulio lietuvis
Latvijos lietuvis
Aklųjų biblioteka
Mirusieji - atminimui
Voratinklio aukcionai:
www.aukcionai.lt
www.money.lt
SPAUDA:
Lietuvos rytas
Moteris, žurnalas
Vartiklis, elraštis
Interneto paslaugos:
Elneta
Kultūra:
Teatras
Meno galerija

Filosofija
Mitologija
Literatūra
Poezija
Fantastika
Fuko švytuoklė
Biblijos puslapiai